Her ay yapılması kararlaştırıldı

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban başkanlığında İlçe Koordinasyon Toplantısı gerçekleşti. Abban, ilçedeki sorunların giderilmesi ve tedbirlerin alınması için bu toplantının her ay düzenli olarak yapılacağını belirtti.

Her ay yapılması kararlaştırıldı

Çerkezköy Bakış - İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığının İlçe Koordinasyon Toplantısının ilki Kaymakam Atilla Selami Abban başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya, Tekirdağ Valiliği İl Göç İdaresi Müdürü Ömer Gümüş, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Torun, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi, Belediye Başkan yardımcısı Enver Bayram, Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Müjgan Yılmaz, kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Kaymakam Atilla Selami Abban yaptığı konuşmasında, toplum ve misafirler arasındaki uyumu artırmak için kamu kurum ve kuruluşlarının konu ile ilgili ilçemizdeki sorunların giderilmesi ve tedbirlerin alınması için her ay düzenli olarak bu toplantıların yapılacağını belirtti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510