‘Hobi Bahçesi’ için kayıtları başlıyor

İnsanların şehir hayatının stresinden uzak tutmak, kendi ürettikleri ürünleri sağlıklı bir ortamda yetiştirmek amacı ile Çerkezköy- Silivri yolu üzerinde Eski Çeltik mevkiinde kurulması planlanan hobi bahçeleri için ön talep toplanmaya başladı.14 bin metrekare alana kurulacak olan 70 metrekarelik bahçeler 200 adetten oluşacak.

‘Hobi Bahçesi’ için kayıtları başlıyor

Çerkezköy Bakış - Çeltik-Çerkezköy yolu üzerinde Eski Çeltik mevkiinde 14 bin metrekare alana kurulacak Hobi Bahçelerinde 70 metrekare bahçeye sahip 5.5 metrekarelik toplam 200 tane pergole bulunacak. Aylık kirası 200 TL olarak belirlenen hobi için ön talep toplanmaya başladı.
Hobi bahçesinde Şşhir stresinden uzak bir yaşam sürdüklerini belirten Bahçem Tarımsal Amaçlı Hobi Bahçeleri Yönetim Kurulu üyesi Ümit Kiremitçi “Doğaya duyulan özlemi gidermek amacıyla oluşturulacak hobi bahçelerine vatandaşlarımızın da yoğun ilgi göstereceğini düşünüyoruz. Bahçe komşularımız 70 metrekarelik bahçelerinde domates, biber, patlıcan gibi sebzeleri elleriyle ekebilecek, hormonsuz sebze tüketme hayalini de gerçekleştirme imkânı bulacak, üretmenin, toprakla deşarj olmanın keyfini sürecekler” dedi.
Ön talepler 0546 659 34 00 numaralı telefondan ya da bahcemhobibahcesi@gmail.com üzerinden alınacak. Vatandaşlar, Facebook.com/bahcemhobibahcesi ve İnstgram @bahcemhobibahcesi adreslerinden de firmanın duyurularını takip edebilir.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
adem örnek
adem örnek - 4 ay Önce

hem alan küçük hemde kamelya gerek yok çok pahalı 200tl aylık

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510