“Huzur içinde bir tatil geçirmeleri dileğiyle”

Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şube Başkanı Yusuf Hayri, 2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanması ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Hayri, “Tüm okul müdürlerimize, çok değerli öğretmenlerimize, anne-babalara, okul aile birliği yönetici ve üyelerine, Çerkezköy’ümüzün eğitimde yükselen ivmesine verdikleri özverili katkıdan dolayı teşekkür ediyor, huzur içinde bir tatil geçirmeleri dileğiyle şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

“Huzur içinde bir tatil geçirmeleri dileğiyle”

Çerkezköy Bakış - Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şube Başkanı Yusuf Hayri, 2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanması ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Hayri, “Okul; tertemiz bir dünyanın, modern bir ülkenin inşasında hiç kuşkusuz en önemli yapıdır. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak olan kurumların en önemlisi okullardır. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin gayreti bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Ülkemiz köklü bir geleneğin ve medeniyetin sahibidir. Ve böylesine mazisi olan bir ülkenin elbette ki istikbale dair büyük hedefleri ve hayalleri olacaktır. Bu yolda ilerleyen ülkemiz için eğitim-öğretim önemli bir unsur, önemli bir kaynaktır.  Nitelikli, özgüveni yüksek, duygu ve düşüncesi sağlam temeller üzerine atılmış, sosyal açıdan, bilgi açısından donanımlı bireyler yetiştirilmesinde okullarımız büyük bir rol üstlenmektedir. Böylesine anlamlı ve önemli bir yol elbette ki büyük bir gayret, yoğun ve yorucu bir emek gerektirmektedir. Bugün bu gayretin, bu emeğin karşılık bulduğu gündür, bugün okullarımızda büyük bir heyecan yaşanmaktadır. İlçemiz, ülkemiz ve medeniyetimizin geleceği için umut olan çocuklarımız ve gençlerimiz bir eğitim-öğretim yılını daha tamamladılar.  Başarılı bir Eğitim-Öğretim yılını daha huzur ve güven içerisinde sona erdirmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz.” dedi.
Güzel bir eğitim öğretim yılının geride kalmasında katkıda bulunan herkese teşekkürlerini ileten Hayri, “Her eğitim öğretim yılında olduğu gibi bu sene de bütün okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, anne-babalar, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösterdiler. Tüm okul müdürlerimize, çok değerli öğretmenlerimize, anne-babalara, okul aile birliği yönetici ve üyelerine, Çerkezköy’ümüzün eğitimde yükselen ivmesine verdikleri özverili katkıdan dolayı teşekkür ediyor, huzur içinde bir tatil geçirmeleri dileğiyle şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510