İftar programı belli oldu

Çerkezköy Belediyesi, tarafından ‘Sofralar kuruluyor, gönüller bir oluyor’ sloganı ile düzenlenecek olan mahalle iftarlarının bu yıl ilki 20 Mayıs Pazar günü Fatih Mahallesi’nde kurulacağı açıklandı.

Çerkezköy Bakış
İftar programı belli oldu

Çerkezköy Bakış - İftar programları ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Mahalle iftarlarımıza bu yıl Fatih Mahallesi ile başlıyoruz. 20 Mayıs Pazar günü Çerkezköy Adliye Sarayı’nın arkasında kurulacak olan iftar soframıza tüm Fatih Mahallesi’nde oturan hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.

 

İKİNCİ İFTAR 21 MAYIS’TA İSTASYON MAHALLESİNDE

Fatih Mahallesi’nin ardından 21 Mayıs Pazartesi günü İstasyon Mahallesi sakinleri ile İstasyon Camii bahçesi ve etrafında buluşacaklarını belirten Başkan Akay, “Mahalle iftarlarımız 21 Mayıs Pazartesi günü İstasyon Mahallemiz ile devam edecek. İstasyon Mahallemizdeki iftar programımız İstasyon Camii bahçesi ve etrafında olacak” açıklamasında bulundu.
Mahalle iftarları 22 Mayıs Salı günü Veliköy Mahallesi Belediye Düğün Salonu çevresinde,
23 Mayıs Çarşamba günü Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ndeki Bahçeli Camii önünde, 24 Mayıs Perşembe günü Pazar Yeri’nde, 25 Mayıs Cuma günü Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi bahçesinde, 26 Mayıs Cumartesi günü Cumhuriyet Mahallesindeki Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda, 27 Mayıs Pazar günü de Fevzi Paşa Mahallesi’ndeki Fevzi Paşa İlkokulu bahçesinde, 29 Mayıs Salı günü Bağlık Mahalle Muhtarlığı önünde, 30 Mayıs Çarşamba günü Kızılpınar Mahallesindeki 125. Yıl İlkokulu ve Pazar yerinde, Gazi Osman Paşa Mahalle iftarı 9 Haziran Cumartesi günü Makasçı Sokak’ta,
10 Haziran Pazar günü ise Özcan Sokak’ta kurulacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510