İlk iftar sofrası kuruluyor

Çerkezköy Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Mahalle İftarlarında, ‘Sofralar kuruluyor, gönüller bir oluyor’ sloganı ile vatandaşlar aynı sofralarda oruç açacak. Bu yıl 6’ncısını düzenlenecek mahalle iftarlarının ilki yarın Fevzipaşa Mahallesi’nde kurulacak.

İlk iftar sofrası kuruluyor

banner287
Çerkezköy Bakış - Fevzipaşa Mahallesi Kulalar Sokak’ta düzenlenecek olan iftar sofrasına tüm mahalle sakinlerini davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay,  “Mahalle iftarlarımıza bu yıl Fevzipaşa Mahallesi ile başlıyoruz. 15 Mayıs Çarşamba günü Kulalar Sokak’ta kurulacak olan iftar soframıza tüm Fevzipaşa Mahallesi’nde oturan hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.
Fevzipaşa Mahallesi’nin ardından ikinci iftar sofrası 16 Mayıs Perşembe günü İstasyon Mahallesindeki İstasyon Camii bahçesi ve etrafında olacak. İftar programları şöyle devam edecek: 18 Mayıs Cumartesi günü Yıldırım Beyazıt Mahallesi Bahçeli Camii çevresi, 20 Mayıs Pazartesi günü Veliköy Belediye Düğün Salonu ve çevresi, 22 Mayıs Çarşamba günü Cumhuriyet Mahallesindeki Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda, 23 Mayıs Perşembe günü Fatih Mahallesi’nde Çerkezköy Adliyesi Otopark Alanı’nda, 24 Mayıs Cuma günü Bağlık Mahallesi Muhtarlık binası çevresinde, 25 Mayıs Cumartesi günü Kızılpınar Mahallesindeki 125. Yıl İlkokulu çevresi ve Kapalı Pazar Yerinde, 26 Mayıs Pazar günü Gazi Osman Paşa Mahallesi Makasçı Sokak ve Fatih Caddesi’nde, 27 Mayıs Pazartesi günü de Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Özcan Sokak ve Canbazlar Sokak.
10 mahallede kurulacak olan iftar sofralarının kurulmasına Çerkezköy OSB, Hyosung, Bony Tekstil, Teverpan, Vastaş, Özer Metal, Dinarsu ve Elagöz İnşaat ile hayırsever Semra Özen katkı sağlayacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 19:28

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Sen cerkezkoyun çocuğusun Rabbim seni yaptığın işlerde hiç utandırmasın duruşunu asla bozma Vahap başkan bu Çerkezköy halkı seninle gurur duyuyor iyilik varsin

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510