İmamoğlu’na destek oldular

CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek amaçlı başlatılan yardım kampanyasına bağışta bulundu.

İmamoğlu’na destek oldular

Çerkezköy Bakış - Çok sayıda partili İş Bankası Çerkezköy Şubesi önünde toplandı. Burada CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, kısa bir açıklama yaptı. Camcı, “Bildiğiniz gibi 31 Mart’ta İstanbul halkının teveccühüyle seçilen, mazbatasını alan Sayın İmamoğlu, hukuk ve İstanbul halkının iradesi hiçe sayılarak mazbatası elinden alınmış, seçimlerin tekrarına karar verilmiştir. Bizler de bu anlamda sizlerle birlikte kampanyaya destek vermek amacıyla buradayız. Bu demokrasi mücadelesinin galibi sizlerin desteğiyle bütün İstanbul olacak, Türkiye olacak, Sayın İmamoğlu olacak, Her şey çok güzel olacak. Kampanyaya katılıp bizlerle birlikte destek olduğunuz için örgütüm adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İstanbul’a, Türkiye’ye hayırlı olsun.” dedi. Konuşmanın ardından partililer bankanın içerisinde gişelere sıraya girerek bağışlarını gerçekleştirdiler.
Programa Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da katıldı.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 18:18

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş..
Vatandaş.. - 4 ay Önce

PKK da İstanbul da CHP yi destekliyor..demekki yol AKP..

Trakya lı..
Trakya lı.. - 4 ay Önce

PKK da destek oluyor..ne Ekrem miş..

Radyo59
Radyo59 - 4 ay Önce

Yav örümcek kafalılar her yerde olmak zorundami he PKK dağdan indi insanoğluna oy verdi

Vatansever
Vatansever - 4 ay Önce

Herhalde fitrelerini ve zekatlarını imamogluna yatırıyorlar ihtiyacı var nede olsa yada bayram harclıgı başkan olursa fazlasıyla öder

...
... - 4 ay Önce

Adamın zaten 420 milyon dolarlık serveti var..Bu arkadaşlar da servete katkı yapıyorlar..Oy hırsızı savunucuları:)

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510