İrmet 4 ilçenin muhtarlarını ağırladı

Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi yönetimi Çerkezköy, Kapaklı, Saray ve Vize ilçelerinin mahalle muhtarlarını iftar programında ağırladı. Muhtarlara katılımlarından dolayı teşekkür eden Özel İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker, hastane hakkında kısa bilgi vererek, bölgeye kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirtti.

İrmet 4 ilçenin muhtarlarını ağırladı

Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da bulunan Business Hotel’de düzenlenen iftar programına katılanlar muhtarlar ve ailelerini Özel İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanları Jin. Op. Dr. Ahmet Türker ve Jin. Op. Dr. İrfan Tombalak ile Genel Müdür Alper Atasoy, Başhekim Dr. Burç Baykaran, Genel Müdür Yardımcısı Leyla Alkan, Kurumsal İletişim Direktörü Emre Alkan ve Kurumsal İletişim Tanıtım Pazarlama Uzmanı Dilek Burçin Biçer kapıda karşıladı. Ezanın okunmasıyla açılan oruçların ardından Özel İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker bir konuşma gerçekleştirdi.

HASTANEYİ TANITTI

banner287
Tüm muhtarları tebrik ederek konuşmasına başlayan Türker, “”Tüm muhtarlarımıza 5 yıllık görevlerinde başarılar dilerim, hayırlı olsun. Aramıza yeni muhtarlarımız da var. Hastanemizi ve bizleri tanımayanlar için kendimi tanıtayım. Kadın hastalıkları doğum uzmanıyım. 24 yıldır Çerkezköy’deyim. Çerkezköy’ün en eski uzman doktorlarından birisiyim. Çerkezköy Hastanesini yani Remzi Garip Hastanesini devraldığımızda 20 yataklı, bin 200 metrekare bir hastaneydik. Çerkezköy’ün nüfusunun giderek artacağını, ihtiyaçlarının artacağını öngörüyorduk. Çerkezköy’ün çok daha büyük ve donanımlı hastane ihtiyacı olacağını öngördük. Bu kapsamda tamamen kendi emeğimizle, gece gündüz çalışarak şu anki bulunan hastanemizin arsasını satın aldık. Bu arsanın üzerinde Acıbadem Hastaneler Grubu’nun proje yönetimi çalışma yaptı. Hastaneyi kurarken “Biz de hasta olursak bu hastanede tedavi olacak şekilde bu hastaneyi yapalım.” dedik.” diye konuştu.

“KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çerkezköy’ün şuanda sağlıkta ulaştığı noktanın Trakya’nın birçok yerinden çok üstte olduğunu ifade eden Türker, “Gerek donanım gerek altyapı gerekse de hekim kadrosu emin olun İstanbul’daki A sınıfı hastanelerle aynı düzeydedir. Geçen yıl dünyanın yedi kıtasından 57 değişik ülkeden yüzlerce hasta ağırladık. Geçen sene Avrupa’dan gelen hasta sayımız ortalama 20-25 iken bu ay 80’in üzerinde hasta geldi. Hastanemizin 4. Katı tamamen yabancı hastalardan oluşuyor. En iyi reklam hasta memnuniyetidir. Bu işi yapmaktan zevk alıyoruz. Elimiz, gücümüz yettiğince bu işe devam edeceğiz. Bölgemize kaliteli sağlık hizmeti sunmaya çalışacağız. Tekrar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.


İftar programı hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 09:28

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
reklam
reklam - 5 ay Önce

reklam kokan hareketler bunlar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510