İşcan, aday adaylığını açıkladı

Mali Müşavir Hasan İşcan, Çerkezköy Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapan ilk isim oldu. İşcan, “Çerkezköy, iç mahalleleri Kızılpınar ve Veliköy ile başlı başına özel bir ilçemizdir. Burada yaşayan Çerkezköy halkı da her birey gibi her şeyin en iyisine layıktır.” dedi.

İşcan, aday adaylığını açıkladı

Çerkezköy Bakış - Aday adaylığı başvurusunun ardından Çerkezköy’de bir restoranda basın mensupları ile bir araya gelen İşcan, aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşcan, “Çerkezköy, konumuyla, iş potansiyeliyle, güzellikleriyle sadece Trakya’nın değil Türkiye’nin de gözbebeği bir ilçedir. Çerkezköy’ümüzün tabi ki bu potansiyele gelmesinde Türkiye’nin dört bir tarafından gelerek Çerkezköy’ün büyümesine, güzelleşmesine katkı sağlayan bütün Çerkezköylü vatandaşlarımızın payı vardır. Çerkezköy’de doğmuş, büyümüş, okumuş, çalışmış ve hayatını burada ikamet ettiren, Çerkezköy’ün toprak, kum yollarından bugüne gelmesine şahitlik etmiş biri olarak Çerkezköy’ün burada yaşayan herkese ait olduğu düşüncesiyle Çerkezköy hepimizin diyerek Çerkezköy ve halkına hizmet etmek amacıyla AK Parti’den Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurumu yaptım.  Çerkezköy’ümüzün kurulduğundan bu yana emeği geçmiş, Çerkezköy için taş üstüne taş koymuş, bütün belediye başkanlarımıza, muhtarlarımıza, meclis üyelerimize, bürokrat ve Çerkezköy halkına teşekkür ve minnetlerimi sunuyor, vefat etmiş olanlara Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.
“AK BELEDİYECİLİKLE HAK ETTİĞİ HİZMETE KAVUŞACAKTIR”

banner287
Çerkezköy’ün mahalleleri ile birlikte başlı başına özel bir ilçe olduğunu belirten İşcan, “Çerkezköy, iç mahalleleri Kızılpınar ve Veliköy ile başlı başına özel bir ilçemizdir. Burada yaşayan Çerkezköy halkı da her birey gibi her şeyin en iyisine layıktır. Ve her geçen gün daha fazla hizmeti almaya ihtiyaç duyan bu ilçemiz Büyükşehir’le beraber inşallah AK Belediyecilikle hak ettiği hizmete kavuşacaktır. 9 Kasım Cuma günü saat 17.00’da başvuru belgemi Çerkezköy İlçe teşkilatına yapacağım.” dedi.
“ÇERKEZKÖYE HİZMET İÇİN EN ÜST MAKAM”
Neden başkan olmak istiyorsunuz sorusu üzerine İşcan, “Çerkezköy’e hizmet için en üst makam belediye başkanlığı. Bu düşünceyle aday adaylığımı da açıkladım. Benim de çıkacak her aday adayı kadar şansım var. Diğerlerinden bir farkım yok. Eşit şanslara sahibiz. Gezdiğim her yerde pozitif tepki alıyorum. Bu da beni gerçekten mutlu ediyor. Daha fazla insana dokunmak istiyorum. Siyaset nasip işi. Sonuçları görmeden ‘bu olur’ demem doğru değil. Nasip nereye kadar götürüyorsa oraya kadar gideceğiz.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kocameşe piknik alanı..
Kocameşe piknik alanı.. - 11 ay Önce

Vaatlerinde Kızılpınar mahallesi millet caddesi seyir konutları yolu asfalt yapılıcakmı.. CHP belediyesi yapmıyor....

Nail işcan
Nail işcan - 11 ay Önce

Başarılar dilerim.Hasan İşcan ile Çerkezköy'ün yıldızı parlayacak.Allah yar ve yardımcısı olsun.

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 11 ay Önce

İYİDE HASAN BEY 2011 DE ÇERKEZKÖY CHP MİLLET CEKİLLİGİ ADAY ADAYI OLMUŞ..ŞİMDİ AKP...DEMEKKİ SİYASET SADECE PARA...)))

Memur
Memur - 11 ay Önce

Basarilar insalla ak parti belediye baskan adayi kazanir yollar sokaklar duzene girer aydinlatmalar ulaşim saglik devlet dairelerinin oradaki yollar dereler duzene girer

garip
garip - 11 ay Önce

küme evler pisliğini temizle canlar sana feda

Hakkı Oktay Aybars
Hakkı Oktay Aybars - 11 ay Önce

Hayırlı olsun başarılar diliyorum

istanbul city..
istanbul city.. - 11 ay Önce

VAHAP BAŞKAN .bizi kandırdı...istanbul city..yolu nisan da yapıcıcak dedi kaç nisan geçti...kızılpınar ..millet caddesi....

İstanbul...
İstanbul... @istanbul city.. - 11 ay Önce

Zor biraz...dümenden 2 metre yama yapıldı.oda yağmur la akar gider..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510