Jeneratörleri hazırlayın!

Çerkezköy ve Kapaklı’da Pazar günü saat 08:00’den 15:00’a kadar toplam 8 saat boyunca elektrik kesintisi yaşanacak.

Jeneratörleri hazırlayın!

Çerkezköy Bakış - Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ) bu akşam saatleri sırasında Çerkezköy ve Kapaklı’daki abonelerine SMS yolu ile Pazar günü saat 08:00 ila 15:00 arasında TEİAŞ bakım onarım çalışması nedeniyle elektrik veremeyeceğini duyurdu.

TOPLAM 125 BİN 550 ABONE

Pazar günü yapılacak olan TEİAŞ bakım onarım çalışması nedeniyle Çerkezköy ve Kapaklı’da toplam 125 bin 550 abone elektrik kesintisi yaşayacak.

Çerkezköy’de Kızılpınar Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Bağlık Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Veliköy-Yalıboyu OSB Mahallesi ve Veliköy OSB Mahallesi kesintiden etkilenecek mahalleler.

Kapaklı ise; Fatih Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Karaağaç OSB Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yanıkağıl Mahallesi, İnönü Mahallesi, Pınarça Mahallesi, Karlı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Uzun Hacı Mahallesi, Bahçeağıl Mahallesi ve Mimar Sinan Mahallesi kesintilerden etkilenecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 17:44

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Eryegit
Muhammed Eryegit - 1 ay Önce

Ulan Bu Kaçıncı Elektrik kesintisi ya 3 ay önce Yaptınız Yetmedinizmi Hep Aynı Gün Bıktık artık Verdiğimiz Size Paralar Haram Zehir Olsun Rezillik Resmen Söyleyecek bir şey bulamıyorum Size

muammer eryegit
muammer eryegit @Muhammed Eryegit - 4 hafta Önce

helal olsun muhammed eryegit guzel konustunuz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510