Kadın Kollarından Sakatlar Derneğine ziyaret

AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Şebnem Koç ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesini ziyaret etti.

Kadın Kollarından Sakatlar Derneğine ziyaret

Çerkezköy Bakış - Bir süre önce AK Parti Çerkezköy Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Şebnem Koç, beraberindeki  yönetim kurulu üyeleri  ile birlikte Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesini ziyaret etti. Burada AK Partilileri karşılayan Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, öncelikle kadın kolları başkanlığına yeni gelen Şebnem Koç’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
“DAHA ÜSTTE YER ALMAMIZ LAZIM”

Burada yaşadıkları sorunlardan bahseden Çetinkaya, “Burada güzel bir sistem oluşturduk. Programlar düzenliyoruz, okulları ziyaret edip öğrencileri bilinçlendirmek adına seminerler veriyoruz. 13 yıllık dernek tecrübesi hayata farklı bir bakış kattı. Artık daha üst seviyelere gelmemiz lazım. Kaldırımlar, hastane, okullar, kamu kurumlarında engelli rampaları olmalı. Biraz daha yukarıda olursak bu işi çözeriz. Şu anki belediyede, mecliste bizi anlayan kimse yok. Belediyede olmamız lazım. Son olarak Namık Kemal Bulvarında yine yeni yapılan kaldırımlarda engelli rampaları unutulmuş. Bize yazın diyorlar, biz söylemek istemiyoruz artık. Bunların baştan planlanması lazım.” dedi.
Sorunları bildiklerini ve ellerinden geleni kendi adlarına yapacaklarını belirten Koç, “Biz de güzel şeyler yapmak, gönüllere dokunmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Ayrıca Koç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sakatlar Derneği’ne gönüllü üye de oldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAKARYALI
SAKARYALI - 12 ay Önce

Sakatlar dernek Başkanın ofisine bi bakın mahalle bakkalı bile daha düzenlidir herhalde

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510