Kanalizasyon isyanı

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, çektiği ve sosyal medyada paylaştığı videolar ile Kapaklı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyelerini eleştirmeyi sürdürüyor. Bezgin son çektiği video ile kanalizasyon suyunun Karagöz Gölü Deresine akıtıldığını ve mahallelinin kokudan duramadığını iddia ederek, “Yazıklar olsun sizin belediyecilik anlayışınıza, yazıklar olsun bu insanlara reva gösterdiğiniz hizmet anlayışına.” diye isyan etti.

Çerkezköy bakış
Kanalizasyon isyanı

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından dere ıslah çalışmalarının yapıldığı Karagöz Gölü Deresi kenarında çektiği ve sosyal medyada paylaştığı video ile Kapaklı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyelerini eleştiren AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin “Saygıdeğer Kapaklılı vatandaşlarımız, Perşembe pazarının kurulduğu, emniyet müdürlüğünün hemen arkasında kalan Karagöz Gölü Deresi’ne kanalizasyon suyunu vermişler. Bu büyükşehrin ve Kapaklı belediyesinin rezaletinin, Kapaklı’nın altyapı yetersizliğinin göstergesidir.” dedi.
 

ALBAYRAK’A SESLENDİ

banner287
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a seslenen Bezgin  “Bu insanlara bu kokuyu reva görmek hak mıdır?” dedi. Kanalizasyonun dereye akıtıldığını ve mahallelinin kokudan duramadığını iddia eden Bezgin açıklamasını “ Yazıklar olsun sizin belediyecilik anlayışınıza, yazıklar olsun bu insanlara reva gösterdiğiniz hizmet anlayışına.” dedi.

AYDINLATMA KONUSUNDA ELEŞTİRMİŞTİ
AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, geçen ay çektiği ve sosyal medyada paylaştığı video ile Şehit Ömer Halisdemir Anıtı’nın yeterince aydınlatılmadığını, Başkan Mandalı’nın heykelinin bulunduğu alanın ise ışıklarla donatıldığını ifade ederek, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı eleştirmişti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306