Kayıtlar başladı

Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nden yapılan açıklamada, açık ortaokul ve açık lise için ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin başladığı belirtildi.

Kayıtlar başladı

Çerkezköy Bakış - Açık Öğretim Ortaokulu ve Lisesi’nin 2019-2020 eğitim yılı 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme başvuruları başladı. Eğitimlerini dışarıdan devam eden öğrenciler, Halk Eğitimi Merkezine giderek kayıt işlemlerini 27 Eylül tarihine kadar yaptırabilecek. 

İSTENEN BELGELER

Ortaokul mezunları diploma aslı veya öğrenim durum belgesi, lise terkse tasdikname aslı, 1 vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi ile birlikte Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’ne gidip ön kayıt işlemi yaptıracak.

14 YAŞ ŞARTI

Açık Öğretim Ortaokuluna ilk kayıt yaptıracak öğrencilerin en az 14 yaşından gün almış olması şartı bulunuyor. İlk kayıt için gereken evraklar: Diploma aslı (Diploma yoksa öğrenim durum belgesi aslı), 1 vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi. Bu evraklarla kuruma gelip ön kayıt işlemi yaptırılacak. Kayıt yenileme yaptıracak öğrenciler ise banka dekontu ile Halk Eğitimi Merkezine gelmeleri yeterli.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 10:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510