Kemal Kılıçdaroğlu Çerkezköy’e gelecek

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 4 Haziran günü Çerkezköy’e gelerek kapalı otopark üzerinde saat 17.00’da vatandaşlara hitap edeceğini açıkladı.

Çerkezköy Bakış
Kemal Kılıçdaroğlu Çerkezköy’e gelecek

Çerkezköy Bakış - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 4 Haziran günü Çerkezköy’e gelecek olması sebebiyle CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, ilçe teşkilatında basın toplantısı düzenledi. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem milletvekili seçimlerinin önemine değinen Camcı, “Bildiğiniz gibi 24 Haziran’da ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir seçim var. Çok baskın bir seçim olmasına rağmen bizler en başından beri hazırız. Cumhuriyet Halk Partisinin seçime her zaman hazır olduğunu daha önceki konuşmalarımda da söylemiştim. Her an seçim yapılacakmış gibi kendimizi hazır tuttuk. Özellikle sandık görevlilerimiz olsun günler öncesinden hazırlamıştık. Ufak bir güncellemeyle son halini de hazırladık. Çerkezköy’de 295 sandık var ayrıca bir tane de seyyar sandığımız var. Cumhuriyet Halk Partisinin bildiğiniz gibi yüzde 25 civarı bir oyu var. Cumhurbaşkanı adayımızın Muharrem İnce olmasıyla birlikte yüzde 30 civarına bu oranı çıkarttığımızı düşünüyorum. Cumhurbaşkanımız Muharrem İnce’nin de dediği gibi İnşallah ikinci tura kalmadan bitiririz. İkinci tura da kalırsa yine aynı şekilde liderlerimizin de görüştükleri şekilde Cumhurbaşkanı adayımızın Türkiye Cumhuriyetinin 13. Cumhurbaşkanı olacağına inanıyorum.” dedi.

“ADAYLARIMIZI TANITTIK”

banner287

Milletvekili adaylarının tanıtım toplantılarını yaptıklarını belirten Camcı, “ Bildiğiniz üzere milletvekili adaylarımızı da belirledik. Pazar günü de Tekirdağ Özdemirler Düğün Salonunda da hepsini tanıttık. Nasıl oldu derseniz. Biz normalde eğilim yoklaması yapıyoruz. Delege seçimi gibi ön seçim yapıyoruz ve birkaç farklı aşamadan geçiyoruz. Fakat bu seçimde zaman dar olduğu için bu sefer bunu yapamadık. Bununla alakalı da biz kendi arkadaşlarımızla bir değerlendirme yaptık. Sonrasında il başkanlığımız bizleri çağırdı onlarla bir değerlendirme yaptık. İl, bütün ilçe teşkilatlarımızla değerlendirmeler yaptı ve adaylarımız belirlendi. 14 tane aday adayımız vardı. Bunlar genel merkeze gitti ve burada bir sıralama oluşturuldu. Milletvekili adaylarımız belirlenmiş oldu. Bizler bir önceki referandumda kenar mahallelerden başladık çalışmaya merkeze doğru geldik. Çok doğru bir stratejiydi. Böyle son 15-20 gün kala bu işin Çerkezköy’de çok kafaya kafaya olduğunu gördüğümü söylemiştim. Yani ya yüzde 51’le biz alırız ya da yüzde 49’la kaybederiz diye düşünüyordum. 100 bin seçmenimiz vardı o zaman ve nitekim sonuçlar 43 bin 200 biz oy aldık, 42 bin 900 AKP oy aldı. Böylece biz Çerkezköy de hayır çıkardık. “diye konuştu.

“İNCE ADAY OLDUKTAN SONRA SOKAKLARDA DAHA Bİ EMİN YÜRÜYORUM”


24 Haziran’da yapılacak olan seçimle ilgili konuşan Camcı, “24 Haziran’da yapılacak olan seçim ile alakalı İlçe yönetim kurulundan arkadaşlarımızla milletvekili arkadaşlarımızla tüm Tekirdağ’ımızla, tüm Trakya, tüm Türkiye ile Cumhuriyet Halk Partisinin bu seçimde çok başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum ve inanmakla kalmıyorum tüm insanlarda bunu görüyorum. Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra sokaklarda daha bir emin olarak yürüyorum. İnsanlar önümü kesiyor çok doğru bir karar verdiniz diyorlar. Sonuç olarak 24 Haziran seçimlerinde başarılı olacağız. Çerkezköy’ümüze, Tekirdağ’ımıza ve tüm ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.
 

“SAHAYA TAM DONANIMLI ÇIKACAĞIZ”


Sahaya tam teşekküllü çıkacaklarına değinen Camcı, “Henüz sahaya çıkmadık. Çıktığımız zaman tam teşekküllü çıkmak istiyoruz. Şuanda elimizde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinden gelen bu seçimde anlatmamız gereken konuların başında 5 maddenin belirtildiği ve bu maddelerin üzerinden durularak çalışmalar yapılması gerektiği bu maddeler ile ilgili bilmemiz gerekenleri içeren bir kitapçık geldi. Bu 5 madde, ekonomi, eğitim, toplumsal barış ve demokrasi maddeleri üzerinde duracağız ve gittiğimiz her yerde bu konuları anlatacağız. Cumhuriyet Halk Partisinin nasıl bir strateji belirlediğini insanlara bildireceğiz.” diyerek sözlerine son verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 10:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
SK..
SK.. - 12 ay Önce

KE..MAL..KIZILPINAR YOLLARINIMI TAMAMLIYCAK GELİP...BOŞ ADAM...

Ben
Ben - 12 ay Önce

Palavracılar kralı ...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306