“Kendi adayımızı çıkartacağız”

Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanı Feti Pehlivan, yerel seçimler için ittifak yapmayacaklarını ve büyükşehir ve ilçelerde kendi adaylarını çıkartacaklarını ifade etti.

“Kendi adayımızı çıkartacağız”

Çerkezköy Bakış - Saadet Partisi İl Başkanı Feti Pehlivan, İl Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi ve İl Sekreteri Oktay Çamlıca ile birlikte Çerkezköy Bakış Gazetesini ziyaret etti. Saadet Partisi İl Başkanı Feti Pehlivan yaptığı açıklamada, “Benim ne kadar haklarım önemliyse, bütün vatandaşların hakları da o kadar önemlidir. Biz parti olarak temel hakların ölçülü adaletli kullanmasını istiyoruz.” dedi.
8 yıldır İl Başkanı olarak görevini sürdürdüğünü belirten Pehlivan, “İnsani ve temel haklara uygun, hakların eşit şekilde kullanılabileceği adil sistem de iddialıyız. Her insan değişik düşünlere sahip olabilir. Birbirimizi öteleyemeyiz.” diye konuştu.

banner287
“HER İLÇEDE ADAY ÇIKACAK”

Türkiye genelinde belde, ilçe ve büyükşehirlerde aday çıkartacaklarını belirten Pehlivan, “İl ve ilçelerde seçim karargâhları oluştu. 31 Ekim’e kadar mevcut üyelerimiz kimleri aday görmek istiyorlarsa genel merkezimize bildirip, toplanacak olan isimler de en çok çıkan isim değerlendirilecek. İl Başkanıyım ve uygun adayları tespit etmekle görevliyim” dedi.
Çerkezköy Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 17:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306