Kurslara katılamayacaklar için ekapakli.com 

Kapaklı Halk Eğitim Merkezi, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi, Romanyalı ve İtalyan proje ortaklarıyla birlikte e-öğrenme projenin 3. toplantısını gerçekleştirdi.

Çerkezköy bakış
Kurslara katılamayacaklar için ekapakli.com 

Çerkezöy Bakış - Liderliğini Kapaklı Halk Eğitim Merkezi’nin yaptığı 4 ortaklı e-öğrenme materyali geliştirme projesinin 3. toplantısı Kapaklı HawthornOtelde yapıldı. Kapaklı Halk Eğitim Merkezi, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi, Romanyalı ve İtalyan ortaklarıyla birlikte Solidworks (Bilgisayar destekli tasarım) programına yönelik e–öğrenme materyalleri geliştirdi.
KOLAY YOLDAN VATANDAŞLARA NASIL ÖĞRETEBİLİRİZ?
Toplantının açılışında proje ortağı ve solidworks programını tanıtacak olan Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi sunumunu yaptı. Sunumun ardından solidworks alanında e-öğrenme materyallerinin nasıl geliştirilebileceği tartışıldı. Ayrıca bir vatandaşa en kolay yoldan nasıl anlatılabileceği konuları ele alındı.

banner287
 

KURSLARA KATILAMAYACAKLAR İÇİN EKAPAKLİ.COM 
Toplantının bir diğer konusu ise ekapakli.com adresine tanıtım videoları ve materyallerin yüklenmesi oldu. Böylece çeşitli nedenlerle kuruma gelemeyen vatandaşların el sanatları, çocuk gelişimi ve solidworks alanlarında bu siteden kendi kendine öğrenim görmek isteyenlerin önünün açılması hedefleniyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306