Kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekildi

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, beraberindeki Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile birlikte Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekildi.

Kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekildi

banner287
Çerkezköy Bakış - NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş’ü makamında ağırladı. Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Kaymakam Atilla Selami Abban, şehir ile bütünleşen ve başarılarıyla anılan bir üniversitenin hem Çerkezköy’ün hem de Tekirdağ’ın kazancı olduğunu belirterek Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’e akademik ve idari çalışmalarında başarılar diledi. Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş de bir eğitim kurumu olarak üniversitenin bölgeye yaptığı pozitif katkıyı vurguladı ve başarı temennisinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi için üniversite-sanayi iş birliklerinin önemli merkezlerinden biri olan Çerkezköy ve diğer ilçelerimizde yer alan meslek yüksekokullarının üniversitemiz için gurur vesilesi olduğunu, onlar sayesinde ülke ekonomisine ara eleman, kalifiye eleman yetiştiğini söyledi ve bu konuda eğitimci hassasiyeti ile davrandıklarını vurguladı. Son olarak eğitim kurumlarının geleceğin altyapısı olduğunu belirten Rektör Şahin, bu noktada kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 17:11

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510