Lokmazade, dualarla açıldı

Çerkezköy’e yeni tat getiren Lokmazade, düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi. Dualar eşliğinde açılan işletmeye ilgi yoğun oldu.

Lokmazade, dualarla açıldı

Çerkezköy Bakış - Lokmazade, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İnan Sokak üzerinde hizmete girdi. Açılış törenine Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, Özel İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanları Ahmet Türker ve İrfan Tombalak ve çok sayıda davetli katıldı.

“HAYIRLI KAZANÇLAR DİLİYORUM”

Lokmazade’nin açılış töreninde konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy’e yeni bir işletme ve yeni bir tat kazandıran Lokmazade’nin işletmecilerine teşekkür etti. Akay, “Çerkezköy’ümüzün en güzel sokaklarından biri olan, örnek sokaklarımız arasında yer alan İnan Sokakta böylesine tatlı bir işletmemizin açılışındayız. Ekonominin bu kadar riskli olduğu dönemde işletme açan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, hayırlı kazançlar diliyorum.” dedi.

banner287

DUALARLA AÇILDI

Tüm Türkiye’de hızla yayılan ve tercih edilen tatlılar listesinde üst sıralarda kendisine yer bulan çikolatalı lokma, 4 girişimcinin ortak olarak açtığı Lokmazade ile Çerkezköylülerle buluştu. İşletmeciliğini Furkan Merih Ateşoğlu, Kadir Doğruer, Semih Arda ve Oktay Er’in yaptığı Lokmazade’nin açılışı okunan dualar eşliğinde hizmetine girdi. Açılışın ardından davetlilere işletme tarafından lokma ikram edildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510