LÖSEV’den Bakış’a ziyaret

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) Çerkezköy Temsilcisi Ayşe Akgün, Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret etti. Akgün, lösemili çocuklara ramazan bağışının nasıl yapılacağı konusunda da bilgiler verdi.

LÖSEV’den Bakış’a ziyaret

Çerkezköş Bakış - LÖSEV Çerkezköy Temsilcisi Ayşe Akgün, Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret etti. Akgün, “Fitre ve zekatın yerini bulması, her kuruşunun doğru yerlere ve ellere incitmeden iletilmesi, bağışlarınızın lösemili ve kanserli çocuklar ile tüm hastalarımıza hayat vermesi için gece ve gündüz titizlikle çırpınıyoruz. LÖSEV, bu nedenle en çok güvenilen ve saygı duyulan vakıftır” dedi. Bağışta bulunmak için birçok seçenek olduğunu belirten Akgün, “LÖSEV’in internet adresinden ramazan bağışı yapabilirler. Tüm banka şubelerinden bağış ekranları aracılığıyla herhangi bir masraf ödemeden LÖSEV hesabına bağış yapabilirsiniz. Banka çalışanı ekrandan ‘LÖSEV’in hesabı yok’ derse lütfen bizi de bilgilendirin. Bunların yanı sıra ofislerimizi ziyaret ederek ve PTT şubelerinden de bağışta bulunabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.
Gıda ve gayrimenkul bağışları ile ilgili de bilgi veren Akgün, dolandırıcılara karşı da dikkatli olunması gerektiğin ifade etti. Akgün, “LÖSEV ve lösemili çocuklar adını kullanıp kapı kapı dolaşıp dergi satmak, sahte kimlik ve makbuzlarla bağış almak isteyen organize suç örgütlerine paranızı çaldırmayın lösemili çocukların hakkını yedirmeyin” dedi.
Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510