Meclisten umumi tuvalet kararı

Çerkezköy Belediye Meclisinde ilçenin en büyük eksikliklerinden biri olan umumi tuvalet konusu gündeme getirildi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, gerekli çalışmaların yapılacağı dile getirdi.

Meclisten umumi tuvalet kararı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısında MHP Çerkezköy Belediye Meclis üyeleri Koray Önsel ve Habip Çelik tarafından verilen önerge ile ilçedeki muhtelif yerlerde umumi tuvaletler yapılması talep edildi. Önerge de şu ifadelere yer verildi: Her geçen yıl artan nüfusa paralel olarak ilçemizde vatandaşlarımızın da ihtiyaçları artmaktadır. Bu bağlamda bizlere gelen talep doğrultusunda, ilçemiz genelinde nüfus yoğunluğunun fazla olduğu muhtelif yerlere umumi tuvaletler yapılması istenmektedir. Bu konu ile alakalı olarak belediyemizin ilgili birimlerince yerlerin tespit edilerek özellikle yaz sezonunda ihtiyaç olan umumi tuvaletlerin ivedi olarak yapılmasını saygılarımızla arz ederiz.
Verilen önerge ile ilgili MHP Çerkezköy İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, “Çerkezköy Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısında MHP Çerkezköy Belediye Meclis Üyelerimiz Koray Önsel ve Habip Çelik tarafından verilen önerge ile “ilçemizde muhtelif yerlerde umumi tuvaletler yapılması” talebi dile getirilmiş ve belediye başkanımız tarafından olumlu olarak değerlendirilmiş, ilerleyen günlerde böyle bir çalışmanın yapılacağını dile getirmiştir. Teşekkür ederiz.” denildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510