Misafir gençlere sertifikaları verildi

Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı destekli Erasmus+ Gençlik Değişim Programı çerçevesinde her ülkede gençlerin bisiklet kullanım oranını arttırmak için FİT Group davetlisi olarak 5 farklı ülkeden Çerkezköy’e gelen gençlere Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram tarafından sertifikaları verildi

Misafir gençlere sertifikaları verildi

Çerkezköy Bakış - Türkiye, İngiltere, İtalya, Romanya, Yunanistan ve Portekiz’in değişik vilayetlerinden Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı Destekli Erasmus+ Gençlik Değişim Programı çerçevesinde Çerkezköy’e gelen ve 1 hafta konaklayan gençlerin Perşembe günü evlerine döneceklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, “Avrupa’nın değişik ülkelerinden gelen toplam 33 gencimizi sanayinin gözbebeği kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk” dedi.
“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Çerkezköy’de 1 haftadır misafir olan gençler ile sohbet eden, Çerkezköy Belediyesi’nin sosyo-kültürel etkinliklerini anlatan Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, “Bu eğitim programında emeği geçen, katkısı bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Vahap Akay yoğun programı nedeni ile bugün aramızda değil. Size kendisinin selam ve sevgilerini getirdim” ifadelerini kullandı.

banner287
“YİNE BEKLERİZ”
“İnşallah Çerkezköy programınız güzel geçmiştir, memnun ayrılıyorsunuzdur kentimizden” diyen Bayram, “Ülkelerinize, evlerinize döndüğünüz zaman kentimizin, ülkemizin güzelliklerini çevreniz ile paylaşırsınız. Sizleri, arkadaşlarınızı ve ailelerinizi her zaman ülkemize bekleriz” diyerek, sözlerini tamamladı.
 

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510