Müjgan-Serkan Karagöz Ana okulunda 29 Ekim coşkusu

Müjgan-Serkan Karagöz anaokulunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Öğrencilerin burada yaptığı gösteriler büyük alkış aldı.

Müjgan-Serkan Karagöz Ana okulunda 29 Ekim coşkusu

Çerkezköy Bakış - Okul bahçesinde yapılan tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Sonrasında ise ilçe genelinde ve Müjgan-Serkan Karagöz anaokulunda yapılan resim yarışmalarında birincilik elde eden çocuklara hediyeleri verildi. İlçe genelinde yapılan resim yarışmasında İpek Turkut, anaokulunun kendi için yaptığı yarışmada ise 1. Sude Akbaba, 2. Metin Oktay Karabaş, 3. İse Berktuğ Etçioğlu oldu. Öğrencilere hediyelerini hayırsever Müjgan- Serkan Karagöz çifti takdim etti.

banner287

"KEŞKE YÜCE ATATÜRK SAĞ OLSAYDI"
Dereceye giren öğrencilere hediyelerini veren Serkan Karagöz, burada kısa bir konuşma da gerçekleştirdi. Karagöz, “Böylesine anlamlı ve güzel bir günde sizlerle, evlatlarımızda birlikte olmak onur verici. Eşimle birlikte sizinle burada birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Buradaki bütün çocuklarımızın hepsi bizim için çok değerli. Buradan hakimler, savcılar doktorlar çıkacak. Onlarla gurur duyuyoruz. Okulumuz için elimden geleni yapmaya çalışıyoruz. Evlatlarımıza güzel yarınlar temin edebilirsek ne mutlu bizlere. Nice Cumhuriyet Bayramları, nice Atatürkçü günler diliyoruz. Keşke yüce Atatürk sağ olsaydı ve evlatlarımızı görseydi.” dedi.
Ardında öğrenciler, gösterilerini sergiledi. Bu gösteriler büyük alkış aldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 17:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306