Mustafa Sevim’in ilk albümü piyasaya çıktı

Trakyalı sanatçı Mustafa Sevim’in, Mix Engin Özyılmaz, sözü ve müziği usta sanatçı İlhan Şeşen’e ait “Gördüğüme Sevindim” adlı ilk albümü çıktı.

Mustafa Sevim’in  ilk albümü piyasaya çıktı
Çerkezköy Bakış - Trakyalı sanatçı Mustafa Sevim’in, Mix Engin Özyılmaz, sözü ve müziği usta sanatçı İlhan Şeşen’e ait “Gördüğüme Sevindim” adlı ilk albümü çıktı.
İLK ALBÜMÜNÜ ÇIKARDI
Mustafa Sevim, “Gördüğüme Sevindim” adlı ilk albüm çalışmasıyla dinleyicilerine hitap ediyor. “Zeytin Dalı” ve “Aşk-ı Sofram” adlı iki single çalışmasıyla dijital ortamda yer alan Mustafa Sevim, bu albümünde önceki çalışmalarının yanı sıra, pop müziğin klasikleşmiş eserlerini, yepyeni bir soundla yorumladı. Albümde mix Engin Özyılmaz, mastering Tarık CeranDigilogByTc tarafından gerçekleştirdi.
KLASİK ESERLER DE YER ALIYOR
banner287
Mustafa Sevim’in bu ilk albüm çalışmasına adını veren ‘Gördüğüme Sevindim’ ile ‘Rüzgâr’ adlı eserlerin sözü ve müziği İlhan Şeşen’e ait. Bu iki klasik eserin düzenlemeleri Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz yaptı. Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz düzenlemesiyle albümde sözü ve müziği Fatih Erkoç’a ait olan ‘Ellerim Bomboş’ şarkısı da yer aldı. ‘Yansın Bu Dünya’, ‘Aşk-ı Sofram’ ve ‘Geri Dönüş’ adlı eserlerin sözü ve müziği Özgür Özkan’a, düzenlemeleri Koray Aykılıç’a ait. Albümde, sözü Gökhan Şahin’e, müziği ve düzenlemesi Nida Şan’a ait olan ‘Zeytin Dalı’ isimli şarkı da yer aldı.
BAKIŞ’I ZİYARET ETTİ
İlk albümünü çıkaran Mustafa Sevim, Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret ederek albümünü hediye etti. Albümünü tanıtan Trakyalı sanatçı Mustafa Sevim, “Büyük bir emek harcayarak, ortaya çıkardığım ilk albümüm “Gördüğüme Sevindim" Aşk Müzik Yapım etiketiyle raflarda yerini alacak. Albümün dağıtımı ise SONY Müzik tarafından yapılacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 10:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306