Öğe: Onlar konuşur AK Parti yapar

 AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, dertlerinin millete hizmet etmek olduğunu belirterek, “Biz konuşmuyoruz, biz iş yapıyoruz. AK Parti hizmet partisidir ve hizmetleri yapmaya devam edecek. Bizim derdimiz milletimize hizmet etmek. Onlar konuşur AK Parti yapar.” dedi.

Öğe: Onlar konuşur AK Parti yapar

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday adayı Abdullah Öğe, 103.5 frekansında yayın yapan Radyo Armoni’de Tarık Eski’nin sunduğu “Parametre Seçim” programının konuğu oldu. Program, Armoni Fm Trakya, Tekirdağ TV  (TTV), Tekirdağ NET Haber, Çerkezköy Bakış ve Kapaklı Bakış Gazeteleri facebook hesaplarından da canlı yayınlandı. Burada Öğe, canlı yayında Eski’nin sorularını yanıtladı. İlk olarak kendisini tanıtan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday adayı Abdullah Öğe, Çerkezköy’de doğduğunu belirterek, “Ailem 40 yıldır Çerkezköy’de yaşıyor. Tekstil ve inşaat sektörüyle uğraşıyoruz. Şuan Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat bölümünde doktora yapıyorum.” dedi. Gençliğinden itibaren siyasetle yakından ilgilendiğini belirten Öğe “Nasip oldu 2014 yılında AK Parti İlçe Başkanlığı görevine geldim. 2017 yılında yapılan kongre ile de görevime devam ettim. Hasıl oldu ve 24 Haziran seçimlerinde de milletvekili aday adayı görevine talip oldum.” dedi.

“DAHA FAZLA NASIL HİZMET EDERİZ ANLAYIŞIYLA ADAY ADAYI OLDUK”

Millete hizmet etmeyi şiar edinmiş bir siyasi görüş içerisinde olduğunu belirten Öğe, aday adaylığı fikrinin oluşum süreciyle ilgili “Tekirdağ’a ve ülkemize daha iyi nasıl hizmet ederiz düşüncesiyle aday adaylığımızı açıkladık. Suyunu içtiğimiz, ekmeğini yediğimiz Tekirdağ’a daha fazla nasıl hizmet ederiz, vekil olursak Tekirdağ’a daha iyi nasıl hizmet getirebiliriz, gelen hizmetlere bir tuğlada biz koyabilir miyiz düşüncesiyle hareket ettik.” dedi.

REKLAM ELEŞTİRİSİ

Hükümet tarafından Tekirdağ’a kazandırılan bazı yatırımları Tekirdağ’daki yerel yönetimlerin sahiplenmesini eleştiren AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe  “Hükümetimizin yatırımlarını belediyeler tarafından sahiplenerek seçmene, vatandaşa farklı yansıtılıyor. Fakat vatandaşlarımız her şeyin farkında. Reklam yapmayı çok seven Kılıçdaroğlu’nun CHP’li belediyelerini görüyoruz. Doğalgaz olmayan ilçelere doğalgaz yatırımı merkezi hükümet tarafından yapılıyor. Fakat belediye başkanları gazı biz getirdik diye poz veriyor. Büyükşehir Belediyesinin yapması gereken yolu hükümetimiz yapıyor reklamı belediyeler yapıyor.” diye konuştu.

“ONLAR KONUŞUR AK PARTİ YAPAR

Dertlerinin millete hizmet etmek olduğunu vurgulayan Öğe “Biz konuşmuyoruz, biz iş yapıyoruz. AK Parti hizmet partisidir ve hizmetleri yapmaya devam edecek. Bizim derdimiz milletimize hizmet etmek. Onlar konuşur AK Parti yapar.” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN CHP’Sİ”

AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, sık sık kullandığı “Kılıçdaroğlu’nun CHP’si” tanımlaması ile ilgili gelen soruya “Kılıçdaroğlu’nun CHP’si ile Mustafa Kemal Atatürk’ün CHP’si arasında alaka yok. Atatürk’ün en çok üzerinde durduğu bağımsızlık, milliyetçilik değerleri hakkında Kılıçdaroğlu’nun samimiyetsizliğini görüyoruz. Kılıçdaroğlu ülkesini yurtdışında lobilere şikayet ediyor. CHP’li vekiller hainleri cezaevlerinde ziyaret ediyor. Muharrem İnce’nin de olsa Kılıdaroğlu’nun da olsa bu CHP’nin Atatürk’ün CHP’si ile alakası yok. Atatürk’ün kurduğu partiyi kullanıyorlar ve insanların duygularını kötüye kullanıyorlar.” şeklinde yanıt verdi.

SAADET PARTİSİ’NE ELEŞTİRİ

banner287
Saadet Partisi’nin seçimlerdeki duruşunu da eleştiren AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday adayı Abdullah Öğe “Gençliğimde, üniversite yıllarımda Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneğinde görevlerde bulundum. O çizgiden gelen aynı siyasi tabandan geliyorum. Şimdiki Saadet Partisi’nin rahmetli Necmettin Erbakan hocanın kurduğu milli görüş hareketiyle alakası olmadığına inanıyorum. Öyle olsaydı bugün CHP ile aynı zeminde bir araya gelemezlerdi.” dedi.

“REİSİMİZİ BAŞKAN YAPACAĞIZ”

24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinen Öğe, “Biz kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 1.turda başkan yapacağız Allah’ın izniyle. Şu anki tablo net. Bir tarafta AK Parti, MHP ve BBP’den oluşan Cumhur İttifakı var. Diğer tarafta diğerleri. Diğerlerine baktığımız zaman memleketin bekası için bir araya gelmiş değiller, bunların derdi ülkenin ileriye gitmesi değil, Recep Tayyip Erdoğan’dır.” dedi.

“KILIÇDAROĞLU KENDİ TABANINA GÜVENSEYDİ ADAY OLURDU”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyen merdivene tersten bindiğini, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin ise yaşadığı asansör krizine vurgu yapan Öğe, “Cumhurbaşkanımızın karşısında seçimi kazanacak kişi değil, siyaseten kaybedecek birini arıyorlardı ve Muharrem İnce’yi bu konuda feda ettiler. Kılıçdaroğlu kendi tabanına güvenseydi aday olurdu.  Tabanının kendine inanmadığını biliyor.” dedi.

“BİZ SEÇİME HER ZAMAN HAZIR BİR PARTİYİZ”

“Türkiye erken seçime hazırlıklı mıydı?” sorusuna AK Parti’nin çok profesyonel bir teşkilatlanma yapısına sahip diye cevap veren Öğe, “Biz seçime her zaman hazır bir partiyiz. İl Başkanımız Cüneyt Yüksel tarafından ilçe kongrelerimizin hemen ardından sandık teşkilatları kuruldu. Tekirdağ il teşkilatımız teşkilatlarımızı diri tutmaya çalışıyor. Biz sandık çalışmalarını normal seçim takvimi için hazırlıklarımızı yapıyorduk. Erken seçim tevafuk oldu. Hazırlıklarımızı yapmış olmamız sahada milletimiz ile bir arada olmak için daha çok zamanımız olmasını sağladı. İşimiz vaktimizden çok.” diye konuştu.  

YÜKSEL’E ÖVGÜ

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’den de övgüyle bahseden Öğe, “Sayın il başkanımız Cüneyt Yüksel, genç ve çalışkan birisidir. Gününün neredeyse büyük bir çoğunluğunu çalışarak geçiriyor. Bizde onunla beraber gece gündüz partimiz için çalışıyoruz.” dedi.     

“2018’DE HALA ALTYAPIYI KONUŞUYORUZ”

Cumhur İttifakı’nın 1.turda seçimi kazanacağını ifade eden Öğe “Oy oranımız daha öncede olduğu gibi artarak gidiyor. İnşallah bu seçimde de öyle olacak. Tekirdağ’da insanlar her şeyin farkında,  adayları daha iyi tahlil edebiliyor. Belediyecilik anlamında Tekirdağ’ın hizmet alamadığını fark eden seçmen bunu genel seçimlerde yansıtacaktır. 2018’de hala altyapıyı konuşuyoruz. Büyükşehir fırsatını Tekirdağ yakalayamadı ve hizmet alamadı. Halkımız bunların karşılını verecektir.” dedi. 
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510