Öğe:Gelen hizmetlere hizmet eklemek için yola çıktık”

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday adayı Abdullah Öğe, bölgenin sorunlarını Ankara’ya taşıyıp, Ankara’dan hizmet getiren, gelen hizmetlere de hizmet eklemek için yola çıktıklarını belirterek, “Makam mevki kimseye bir şey kazandırmıyor. Bizim yapmamız gereken borçlu olduğumuz güzel Tekirdağ’ımıza hizmet borcumuzu ödemek.” dedi.

Öğe:Gelen hizmetlere hizmet eklemek için yola çıktık”

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek Tekirdağ Milletvekili aday adaylığını açıklayan Abdullah Öğe canlı yayın konuğu olmaya devam ediyor. Haber 282’nin konuğu olan Öğe, Trakya Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdurrahim Yıldırım’ın sorularını yanıtladı.

 “FİLİSTİN MÜSLÜMANLARIN KIRMIZI ÇİZGİSİDİR”

Çerkezköy Bakış ve Kapaklı Bakış Gazeteleri facebook hesaplarından da canlı yayınlanan programda konuşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Abdullah Öğe, tüm Müslümanların Ramazan ayını tebrik etti. Öğe, Filistin’de yaşanan üzücü olaylara da değinerek “Filistinli kardeşlerimize terörist devlet İsrail’in yaptığı katliamı ve onun maşalığını yapanları lanetle kınıyorum. Filistin Müslümanların kırmızı çizgisidir. Ülke olarak Filistinli kardeşlerimizin yanındayız.” dedi.
 

KENDİSİNİ TANITTI

Kendisini tanıtan Öğe “1978 Çerkezköy doğumluyum. 2 erkek çocuklu ailenin küçük oğlu olarak Çerkezköy’de dünyaya geldim. 3 çocuk babasıyım, 2 kızım, 1 tane de oğlum var. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimim Çerkezköy’de tamamladıktan sonra, Cumhuriyet Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldum. Askerliğimi kısa dönem olarak İstanbul’da yaptım. Çerkezköy’de kendi aile şirketimiz olan firmamızda ticaretimize devam ediyoruz.”dedi. Siyasi geçmişinden de bahseden Öğe “Lise yıllarında Çerkezköy’de Milli Gençlik Vakfı’nda görev yaptım. Üniversite döneminde de fakülte temsilciliği görevlerinde bulundum. Üniversite döneminde Türk siyasi tarihine damga vurmuş bir görüşün lideriyle, Rahmetli Erbakan hocamızla aynı çatı altında görev yapmak bizleri oldukça mesut etti. Şimdi ise dünya lideri Genel Başkanımız, reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ilerleme çabası içindeyiz.” dedi.
 

banner287
“HADİ ORADAN DERDİ”

Programda Abdurrahim Yıldırım’ın ve izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Öğe, Saadet Partisi ile ilgili gelen bir soruya, “Rahmetli Erbakan hocamız bu birlikteliği görse “Hadi oradan” derdi.  Bugünkü Saadet Partisinin rahmetli Necmettin Erbakan’ın milli görüş çizgisiyle alakası yok. Saadet Partisi liderinin sırtını teröristlere dayadıklarını ifade eden partinin genel başkanının salıverilmesini istemesi kabul edilir bir şey değil. Erbakan hocamızın kemikleri sızlıyor.” şeklinde yanıtladı.
 

“GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Yıldırım’ın “FETÖ operasyonları” ile ilgili sorusunu da yanıtlayan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Abdullah Öğe “15 Temmuz süreci olağan üstü bir süreç. Milletin parasıyla alınmış silahların millete döndürüldüğü olağanüstü bir süreci yaşadık. Bugün de günlük yaşantımıza etki etmeyen, hainlerin hızla temizlenmesi için OHAL devam ediyor. Hain örgüt yıllarca devletin her kademesine sızmış. Dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerine devam eden terör örgütünü bir anda temizleyemezsiniz. OHAL bu temizlenmenin hızla yapılabilmesi için devam ediyor. 15 Temmuz sürecinden sonra yoğun operasyonlar oldu. Bu süreci yürütmek yargının işidir. Siyasetçi vatandaşların istek ve şikayetlerini yargıya iletmede aracıdır.” dedi. Öğe, muhalefetin OHAL’den dolayı yabancı yatırımların ülkemize gelmediği ifadelerinin de gerçeği yansıtmadığını belirtti.
 

ERGENE HAVZASI PROJESİ 2020’DE TAMAMLANACAK

Ergene Havzası projesi ile ilgili gelen soruyu da yanıtlayan Öğe “Projenin yüzde 80’i tamamlandı. Derin deşarjın bitimine 300 metre kaldı. 2020’de proje tamamlanacak.” dedi. Öğe, Tekirdağ’a hizmet borçları olduğunu ifade ederek “Bölge milletvekilleri hizmetlerin gelebilmesi için ilgili bakanlığın kapısında yatmalı. Hangi görüşten olursa olsun ilimize hizmet getirmek için ortak girişimlerde bulunmak gerekiyor.” dedi.
 

“MİLLETE TEŞEKKÜR EDECEĞİZ”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 14:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 yıl Önce

Yalan söyleyıp günaha gırmeyın.Erbakan hocanın ölmeden önce akp ile söylediği sözler hala internette yazık

Tarık Kutlu
Tarık Kutlu - 1 yıl Önce

Tam "Gelen hizmetler nelerdir?" diye soracağım ama bir gülme geliyor :)))

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510