Okul çevrelerine düzenleme

Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçedeki okullarda, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı öncesi çevre düzenleme çalışması yaptı.

Okul çevrelerine düzenleme

Çerkezköy Bakış - 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala, ilçe genelindeki okullarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yıldırım Beyazıt Mahallesinde bulunan Raif Dinçkök Ortaokulu’nun bahçe duvarlarının yapıldığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Raif Dinçkök Ortaokulu’nda yaklaşık 80 metrekare bahçe duvarı yapıldı ve üzeri tel çit ile kaplandı. Ayrıca Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde de yaklaşık 90 metrekarelik bahçe duvarı yapımı tamamlandı” dedi.
İlçe genelindeki okullarda ihtiyaç duyulan bakım ve düzenleme çalışmaların yapımının Çerkezköy Belediyesi tarafından devam edeceğini sözlerine ekleyen Akay, “Bu vesile ile 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın şimdiden başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrenci kardeşlerime başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum” ifadelerini kullandı.


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510