Okul yolları asfaltlanıyor

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasına kısa bir süre kala Fatih Mahallesi Ambardere mevkiinde bulunan okulların yolları Çerkezköy Belediyesi tarafından asfaltlanıyor.

Okul yolları asfaltlanıyor

banner287
Çerkezköy Bakış - Fatih Mahallesi Ambardere Bölgesi’nde bulunan Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Trakya Anadolu Lisesi yollarının yapım çalışmalarında sona gelindi. Altyapı çalışmaları tamamlanan okul yollarında sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay “Ambardere Okullar Bölgesi’ndeki okul yollarının altyapısı tamamlanarak, asfalt altı malzeme serimi yapıldı ve daha sonra sıcak asfalt serimi başladı. Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Trakya Anadolu Lisesi yollarının kalan 1500 metrekarelik kısmını da yeni eğitim ve öğretim yılı başlamadan tamamlamış olacağız. Bu vesile ile 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın şimdiden başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrenci kardeşlerime başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum” ifadelerini kullandı.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 18:20

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nerde söz..
Nerde söz.. - 3 hafta Önce

Kızılpınar mahallesi Hürriyet caddesi daha asfalt bekliyor..

Trakya
Trakya - 3 hafta Önce

Sözde Kızılpınar mahallesi ne 50 trilyon harcandı.dedi başkan..uyduruk alt yapı..beton yollar çukur oldu.. asfalt falan Yok..sözde demirli beton yol.üstüne 15 cm asfalt dı... sadece İstiklal caddesi öyle... gerisi tıraş...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510