Okullarda görev değişimi

Yeni eğitim öğretim yılı için Çerkezköy’de ki bir çok okul müdürlüklerinde değişiklik oldu. Kapaklı ilçesinden iki müdür Çerkezköy’e gelirken, Çerkezköy içerisinde ise 7 müdür mevcut okullarından başka okullara atandı.

Okullarda görev değişimi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de okul müdürlüğü için yapılan tercihler neticelendi. Yapılan tercihlerden sonra Kapaklı ilçesinden Çerkezköy’e yeni iki okul müdürü atanırken, Çerkezköy’de müdürlük yapan 7 okul müdürü, yeni tercihlerle farklı okullarda görevlendirildi.

banner287
KAPAKLI’DAN GELEN MÜDÜRLER

Yanıkağıl ilk ve orta okulu Müdürü Ercan Küçük, yeni dönemde Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu Müdürlüğü’ne, Şehit Kadir Dadaş Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Tuğrul Selimoğlu ise Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne atandı.

ÇERKEZKÖY’DE DEĞİŞEN MÜDÜRLER

Çerkezköy’de ise, Atatürk İlkokulu Müdürü Yakup Dönmez, Recep Arif Gabralı İlkokulu Müdürlüğü’ne, Şehit Dinçer Ersoy İlk ve Ortaokulu Müdürü Önder Ayaz, Zeki Algur İlkokulu Müdürlüğü’ne, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Yalçın Memiş, Atatürk İlkokulu Müdürlüğü’ne, Veliköy İlkokulu Müdürü Hikmet Puza, Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğü’ne, Recep Arif Gabralı İlkokulu Müdürü Halis Can Kara, Yunus Emre İlkokulu Müdürlüğü’ne, 125. Yıl Ortaokulu Müdürü Aydın Hasar ise Kızılpınar Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü’ne, Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Berk, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Müdürlüğü'ne atandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 11:05

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510