Önce eleştirdiler, sonra ziyaret ettiler

Geçtiğimiz hafta AK Parti Kapaklı İlçe Gençlik Kolları yönetiminin engelli bireylerin ilçede yaşadığı sıkıntıya dikkat çektiği çalışmada bulunan Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi üyelerinden Muhammed Uygur ve Oğuz Kör Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Mandalı “Engelli kardeşlerimizin böyle siyasi olaylara alet edilmesini üzüntü ile karşılıyorum.” dedi.

çerkezköy bakış
Önce eleştirdiler, sonra ziyaret ettiler

Çerkezköy Bakış - AK Parti Kapaklı Gençlik Kolları üyeleri çektikleri video ve yaptıkları çalışma ile Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi üyeleri Muhammed Uygur ve Oğuz Kör ile birlikte engelli bireylerin ilçede yaşadığı sıkıntıya dikkat çekmişti. Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi Başkanı Hayati Çakan ise siyasi parti temsilcileri ile dernek üyelerinin böyle bir tepki için aynı karede bulunmasını eleştirmiş ve “Bizi siyasete alet etmeyin.” demişti.

ZİYARET EDİP ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER
 

Çekilen videoda yaşadıkları sıkıntıyı gündeme getiren Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi üyelerinden Muhammed Uygur ve Oğuz Kör, Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi Başkanı Hayati Çakan’ın açıklamalarının ardından Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret ederek, çiçek takdim etti.
 

“HER ZAMAN YANLARINDA OLDUK VE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
 

Ziyarette konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Engelli kardeşlerimizin böyle siyasi olaylara alet edilmesini üzüntü ile karşılıyorum. Bizler göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510