Optimed ailesi yeni yıl yemeğinde bir araya geldi

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, hastane çalışanları ve ailelerinin katılımıyla her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıl gala yemeğinde bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, 550 bin farklı hastaya, 11 yıllık sürede 3 milyon 300 bin kez sağlık hizmeti verdiklerini açıkladı.

Optimed ailesi yeni yıl yemeğinde bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Çorlu’da düzenlenen yeni yıl yemeğine, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op.Dr. Ayhan Arslan, Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan ve hastane personeli ile aileleri  katıldı.
3 MİLYON 300 BİN KEZ SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ
Programda açılış konuşmasını yapan Arslan, öncelikle hastanenin kuruluş döneminden bugüne kadar geçen sürece değindi. Arslan, “Bundan 11 yıl önce, yedi hekim arkadaşımla, Optimed Hastanesi'ni açmaya karar verdiğimizde, bölgemizde maalesef sağlık hizmetleri çok yetersizdi. Bu ihtiyaçtan hareketle çıktığımız yolda, bugün geldiğimiz noktada 550 bin farklı hastaya, 3 milyon 300 bin kez sağlık hizmeti vermişiz. Optimed ailesi olarak, güvenilir, kaliteli sağlık hizmetini, uygun bir ücretle sunmaya çalışan bir anlayışı, yani optimum davranmayı, her zaman çok önemsedik. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın güvenerek bizi tercih etmeleri de, her zaman en büyük kazancımız olmuştur. Bana göre, itibarlı bir kurum olmaktaki en büyük farkımız budur. Yıllar içinde, yaklaşık 500 çalışan, 60 hekim ve 200 yatak kapasitesine ulaştık. Hastalarımız ve en az onlar kadar önemli olan hasta yakınları, bizim en kıymetli değerlerimizdendir. Onların sağlık güvenliği, alacakları hizmetin kalitesi ve konforu, mahremiyetlerinin sağlanması ve kendilerini rahat ifade edebildikleri, yardım istedikleri her konuda cevap alabildikleri bir kurum olarak devam etmek ve her geçen gün daha da iyileştirmek ve geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Amacımız sağlıkta kalitenin, güvenli adresi olmaya devam etmek ve bu itibarımızı her koşulda sürdürmektir. Hekimlerimizin yanı sıra, takım ruhu içerisinde ekip olmayı başarmış, kendilerini işlerine adamış, fedakar ve cefakar diğer tüm çalışma arkadaşlarımıza da, bu başarılarımızdaki katkılarından dolayı minnet duyuyoruz. Sağlık sektöründe referans hastane olmak adına; bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hastalarımıza güvenilir, doğru teşhisi koyma ve gerekli, uygun tedaviyi sunma noktasında, gelişen dünyada ne yapılıyorsa onları yakalamaya çalışıyoruz. Özellikle, Atatürk Caddesine cephesi olan ilk ve 1. binamızın giriş alanlarını, lobilerini, koridor ve bekleme alanlarını genişletip, yenileyerek, hastalarımız ve çalışanlarımız için daha hijyenik ve konforlu hale getirdik. 2015 yılında “Bebek Dostu Hastane” olmamızın ardından, şimdi de “Anne Dostu Hastane” olma yolunda ilerliyoruz. Tabii ki, tüm bu gayret ve çaba, hastalarımızın bizden sürekli memnun kalmaları ve bizi tercih etmeye ve tavsiye etmeye devam etmeleri içindir. Bu kararlılık ve istek ise, tüm çalışanlarımızla beraber, ellerini taşın altına koyan, kurucu hekimlere aittir. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek gerekir. Bize zarar verecek olan, kurum içi bürokrasi
, iç çekişme, suçlama, kısa dönemli odak, sorumluluktan kaçınma, bölüm çıkarlarını koruma, dedikodu vb davranış biçimleridir, bunları istemiyoruz. En çok da siz değerli Optimed çalışan ve aileleri, geldiğiniz için çok çok çok teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar, bu kadar eğlenmemiştim dediğiniz bir gün daha olsun bu gün, iyi eğlenceler, afiyet olsun.” dedi.


banner287
“SİZLERLE BİRLİKTE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”
Arslan’ın ardından kısa bir konuşma yapan başhekim Çalışkan ise, “Geleneksel yıl sonu yemeğimize hepiniz hoş geldiniz. 2018 biraz zor geçen bir süreç oldu. Bizim için bu sürece kolaylaştıran sizler oldunuz. Bu akşam her şeyi kenara bırakıp olabildiğince deşarj olup birlikte güzel bir gece geçirmek istiyorum. Hep birlikte güzel bir gece geçirelim. Sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum, çok gururluyum. İyi eğlenceler diliyorum.” ifadelerini kullandı.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Konuşmaların ardından Optimed ailesi, şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlenerek güzel bir gece geçirdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Optimed..
Optimed.. - 3 ay Önce

Çok güzel gece idi.. çıkışta bazı dengesiz kızlar alkolü fazla kaçırdı.. dengesiz hareket yapsada.

optimed
optimed - 3 ay Önce

çok güzel geceye tanıklık ettik

İsmail..
İsmail.. - 3 ay Önce

Çok güzel geceydi...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306