Oyuncaklar çöpe gitmesin

Çerkezköy’ Azize Şahap Bozkurt Anaokulu, vatandaşların evlerinde kullanmadıkları yada çöpe atacakları oyuncakları anaokulu öğrencileri ile paylaşılmasını teşvik edici ‘Oyuncağımı kullanmıyorum, okulumla paylaşıyorum’ projesi hayata geçti.

Oyuncaklar çöpe gitmesin

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’e bu eğitim öğretim yılında kazandırılan hayırsever Fatih Bozkurt tarafından yaptırılan Azize Şahap Bozkurt Anaokulu ilk projesi ile öğrencilerine paylaşma duygusunu kazandırmak istiyor.
“ÖĞRENCİLERE PAYLAŞMA DUYGUSU AŞILAMAK İSTİYORUZ”

‘Oyuncağımı kullanmıyorum, okulumla paylaşıyorum’ sloganı ile kampanya başlatan okul müdürü Deniz Bulut, öğrencilere paylaşma duygusunu aşılamak için böyle bir kampanya başlattıklarını ifade etti. Bulut, “Okulumuz henüz daha yeni, güzel bir sinerji oluşturduk. Öğrencilerimizin hepsi birbirinden sevimli. Burada güzel bir eğitimle çocuklarımızı yetiştirmek istiyoruz. Başlattığımız kampanya ile öğrencilerimize paylaşma duygusunu aşılamak istiyoruz. Hem öğrencilerimiz hem de Çerkezköylü vatandaşlarımız evlerinde kullanmadıkları, kırılmamış ve bir köşeye atılmış oyuncaklarını çöpe atıp yada evlerin bir odasında saklamak yerine bize getirip buradaki öğrencilerimizle paylaştırmak istiyoruz. Bu hem buradaki öğrencilerin gelişimine hem de bir birliktelik oluşturmak adına güzel örnek olacaktır. Tüm Çerkezköylüleri kampanyamıza destek vermesini rica ediyoruz.” dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
veli
veli - 3 hafta Önce

Tebrik ederim. Güzel bir proje.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510