Özcan’dan Bozdağ’a ziyaret

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Özcan’dan Bozdağ’a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odasını da ziyaret etti. Oda Başkanı Ali Bozdağ ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Özcan, ilk olarak kendisini tanıttı. Özcan, “Yaklaşık 9 yıl evvel AK Parti’de siyaset yapmaya başladım. Teşkilatın her kademesinde çalıştım. Okul sorumluluğu ile başlamıştım, ardından milletvekili aday adayı oldum. 4.sıra milletvekili adayı oldum fakat meclise gidemedim. Yaklaşık 41 gün önce de AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adaylığım kesinleşti. ” dedi.

“HER KESİMDEN İNSANI DİNLEMEYE ÇALIŞIYORUM”

Adaylığının kesinleştiği günden itibaren sahada olduğunu ve ilçeleri gezdiğini ifade eden Özcan, “İlçelerdeki yanlışları, eksikleri tespit etmemiz ve bunun üzerine çalışmalar yapmamız gerekiyor. Oluşturduğumuz proje ekibi ile projelerimizi detaylı bir şekilde hazırlıyoruz. Mimar, mühendis ve şehir planlayıcısının da olduğu tecrübeli bir ekibimiz var. 11 ilçemiz var hepsini üçer kez dolaştım. Esnaf ve kanaat önderleriyle bir araya geldim. Her kesimden insanı dinlemeye çalışıyorum.” dedi.

BOZDAĞ BAŞARILAR VE KOLAYLIKLAR DİLEDİ

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bozdağ çıkmış olduğu yolda Özcan’a başarılar ve kolaylıklar diledi.

banner287
Ziyarette Özcan’a AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, AK Parti Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Şebnem Tanrıverdiler Koç, AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Sönmez, AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayları Nuran Yeşil, Ahmet Yıldız, Orhan Aras, Hanifi Belindir, Göksel Bozdağ da eşlik etti.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 21:17

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510