Öztrak’tan “İnce” müdahale

CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı’nın camına 24 Haziran seçimleri sürecinde asılan Muharrem İnce’nin resimli posteri, olağanüstü kurultay kararı çıkmayınca söküldü ve yerine Gençlik Kolları ile ilgili bir afiş asıldı. Bu afişin, CHP Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın ilçe teşkilatını ziyaretinden kısa bir süre sonra kaldırılması “Afişi Öztrak kaldırttırdı” yorumlarına neden oldu.

Öztrak’tan “İnce” müdahale

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinde CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin seçim afişini teşkilat camına asmıştı. Seçimin ardından ise İnce’yi destekleyenler, CHP’de olağanüstü kurultay talebinde bulundu. Ancak muhalifler yeterli imza toplanamayınca olağanüstü kurultay gerçekleşemedi. Bunun üzerine 2 aydan fazla süre camda bulunan İnce’nin afişi, CHP Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztark’ın 10 Ağustos tarihinde ilçe teşkilatını yaptığı ziyaretten kısa bir süre sonra kaldırılması dikkat çekti. Afişin kaldırılmasını Öztrak istediği iddia edildi.
İNCE’Yİ ELEŞTİRMİŞTİ

banner287
CHP Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatını ziyaretinde isim vermeden CHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi eleştirerek, “Bu partide kimsenin ‘Ben yüzde 30 oy aldım. Parti yüzde 22 oy aldı’ deme hakkı yok” demişti.
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da kurultay için Muharrem İnce’ye desteğini açıklamıştı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 1 yıl Önce

şu bizim kızılpınar millet caddesi..istanbul city..yolu yine kaldı....

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510