Pazar günü elektrik yok!

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), pazar günü Çerkezköy ve Kapaklı genelinde 7 saat süreyle elektrik kesintisi olacağını duyurdu.

Pazar günü elektrik yok!

Çerkezköy Bakış - TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, 5 Mayıs Pazar günü Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’nin (TEİAŞ) yapacağı çalışmalar nedeniyle elektrik kesintisi olacağını duyurdu. Çerkezköy’ün Kızılpınar, Fevzi Paşa, Bağlık,
Yıldırım Beyazıt, Gazi Mustafa Kemal Paşa, Cumhuriyet, İstasyon, Gazi Osman Paşa, Veliköy OSB ile Kapaklı’nın Fatih, İsmet Paşa, Karaağaç, Kazım Karabekir, Bahçelievler, Karaağaç OSB, Cumhuriyet, Yanıkağıl, İnönü, Pınarca, Karlı, Atatürk, Uzunhacı, Bahçeağıl ve Mimar Sinan mahallelerinde saat 08.00 ile 15.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacak.

banner287
SULAR DA KESİLEBİLİR

Kapaklı’da su terfi istasyonunda yeterli jeneratör olmadığı için, elektrik kesintisine bağlı olarak aynı saatler içinde su kesintisi de olacağı tahmin ediliyor. Çünkü, daha önceki elektrik kesintilerinde ilçede sularda kesilmişti. Bununla ilgili TESKİ’den henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak önümüzdeki günlerde bir açıklaması gelmesi bekleniyor.
Kesintiden iki ilçede toplam 146 bin abone etkilenecek.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Eryegit
Muhammed Eryegit - 4 ay Önce

Bu ne ya hep elektrik kesintisi hafta sonu banyo Yapan Olurmu Böyle Şey Kardeşim

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 4 ay Önce

Tredaş, abonelerin faturalarına geç ödemeden kaynaklı yansıttığı gecikme cezasını veya açma kapama bedelini nasıl uyguluyorsa; veremediği hizmet içinde faturada benzer indirim yapması gerekir.

Muhammed
Muhammed - 4 ay Önce

Bu Ne Ya Hep Elektrikler Kesilirmi Bu Nasıl iş ya

Muhammed Eryegit
Muhammed Eryegit - 4 ay Önce

Bu ne ya hep elektrik kesintisi hafta sonu banyo Yapan Olurmu Böyle Şey Kardeşim

Muhammed Eryegit
Muhammed Eryegit - 4 ay Önce

Bu ne ya hep elektrik kesintisi Daha 2-3 Gün Velikoy Kaldı Elektriksiz simdide çerkezköy hafta sonu banyo Yapan Çamaşır Yıkayan Var Olurmu Böyle Şey Kardeşim

Sabır artik
Sabır artik - 4 ay Önce

Fatura öde vergi öde elektrige zam geldi farki öde hizmete gelince bir günümüz var işcilerin oda pazar gunu ev temizligi camasir ütü bulasik makinalari bunlarda elektrkle calisiyo.

Serdar
Serdar - 4 ay Önce

Milletin bi pazar günü var neden hep bu güne denk geliyo bu çalışmalar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510