Personelle iftar yemeğinde bir araya geldi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Veliköy Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programında Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri, belediye çalışanları ve aileleri ile bir araya geldi.

Personelle iftar yemeğinde bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Akay, iftarda belediye personeli ile bir araya geldi. Burada bir konuşma gerçekleştiren Akay, “Meclis üyesi arkadaşlarım, çalışma arkadaşlarım ve değerli aileleri ile bu güzel Ramazan akşamında aynı iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. 4 yıl evvel ‘Mahalle İftarları’ adı altında bir gelenek başlattık. 2018 yılında da yaklaşık 30 bin hemşerimizle iftarımızı açtık. Bu akşam da Çerkezköy Belediyesi’nin çok değerli emekçi çalışanları ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Tarihten bugüne Çerkezköy Belediyesi’ne hizmet eden, bu kentin her karış toprağına hizmet götüren belediye çalışanlarıyla bir arada olmaktan gurur duyduğunu sözlerine ekleyen Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy’e hep birlikte hizmet ediyoruz. Bütün yatırımlarımızı buradaki emekçi arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da hep birlikte Çerkezköy’ün geleceğine, aydınlık yarınlarına ulaşmak için hizmet etmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın buluşma noktası olan Çerkezköy Belediyesi’nde daha güçlü bir Çerkezköy’e ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

banner287
Başkanımız Vahap Akay konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugün burada, bu güzel iftar sofrasını yine Çerkezköy Belediyesi’nin önemli hizmetlerinden biri olan Veliköy Düğün Salonu’nda kuruyoruz. Bunu, burada bulunan kıymetli Çerkezköy Belediyesi çalışanlarının emekleri ile yapıyoruz. Bu vesile ile geçmişten bugüne Çerkezköy Belediyesi’ne emek veren herkese teşekkür ediyor, tüm hemşerilerimin ve çalışma arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 14:25

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510