Pide fiyatları belli oldu

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası mart ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yaklaşan ramazan ayı öncesi, iftar sofralarının vazgeçilmezi olan pide fiyatı belirlendi. Buna göre Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da 350 gram ramazan pidesi 3 TL’den satılacak.

Pide fiyatları belli oldu

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası mart ayı olağan meclis toplantısı, meclis başkanı Hacı Mehmet Erdoğan başkanlığında gerçekleşti. Yoklama ve Saygı duruşunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.  Gündemin birincisi maddesi olan mart ayı gelir-gider izleme raporu görüşüldü. Görüşmede mart ayı geliri 185 bin 897 TL gideri ise 220 bin 379 TL olarak açıklandı. Açıklanan rakam meclis tarafından ibra edildi.  Gündemin bir diğer maddesinde ise TOBB mesleklerinin gruplandırılması rehberine yeni eklenen nace kodlarının meslek gruplarına tanımlaması oy birliği ile kabul edildi.

banner287
PİDE FİYATI 3 TL

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından ise dilek ve temennilere geçildi. Burada Çerkezköy-Kapaklı Fırıncılar Derneği ramazan ayı içerisinde satılacak olan pide fiyatları ile ilgili taleplerini iletti. Dernek, 300 gram ramazan pidesi fiyatının 2,75 TL olması teklifinde bulunuldu. Mecliste ise yapılan görüşmeler sonrası pidenin ağırlığı 350 grama çıkartıldı ve fiyatı ise 3 TL olarak belirlendi. Pide fiyatları, odanın bağlı olduğu Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde geçerli olacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510