PTT Veliköy’de ikinci şubesini açtı

Posta ve Telgraf Teşkilatı, (PTT) Veliköy Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde ikinci şubesini açtı.

PTT Veliköy’de ikinci şubesini açtı

Çerkezköy Bakış - Yaklaşık 15 bin kişinin yaşadığı Veliköy Mahallesinin en büyük eksikliklerinden biri olan PTT şubesi sorunu gideriliyor. Veliköy Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerindeki ikinci şubenin açılış törenine Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, PTT Tekirdağ Baş Müdürü Eren Aslan, PTT Çerkezköy Şube Müdürü Ali Arslan, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, Veliköy Mahalle Muhtarı Ersan Albayrak ve çok sayıda vatandaş  katıldı.
 

“BİR MEMUR BİR DAĞITIM PERSONELİYLE HİZMET VERECEK”

Yeni açılan PTT Şubesinde bir memur bir dağıtım personeliyle hizmet vereceğini belirten, PTT Tekirdağ Baş Müdürü Eren Aslan, “Şubemiz şuanda bir memur ve bir dağıtım personeliyle vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Eğer yoğunluk oluştuğu takdirde yapılacak olan tespit çalışmalarımız sonucu buradaki personel sayımızı arttırabiliriz. Bizim amacımız vatandaşlara hizmettir. En ücra köşelere kadar şubeler açarak amacımızı gerçekleştirmek istiyoruz. Postane, banka, lojistik gibi tüm ihtiyaçların şubelerimiz aracılığıyla giderilmesini amaçlıyoruz. Umarım hizmetlerimizden yararlanırlar Veliköylü hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
 

banner287
BÜTÜN İŞLEMLER GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Veliköy mahallesinde ikinci şubesini açan PTT’nin burada da merkezde olduğu gibi bütün işlemleri gerçekleştireceği ve bölgenin dağıtımı yapılacağı belirtildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
turan..
turan.. - 1 yıl Önce

kaymakam bey çok güzel çalışmalar yapıyor..şu kızılpınar millet caddesi ..istanbul city ..konutlarının yolunada bir el atsa..akay 3 senedir sallıyor..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510