Ramazan ayını paylaşıyorlar

Çerkezköy’ün nitelikli okullarından olan Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi ile yardımcı oluyorlar.

Ramazan ayını paylaşıyorlar

Çerkezköy Bakış - Akademik anlamda adından bahsettiren Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi sosyal sorumluluk projelerine de bir yenisini daha ekledi. Okul öğretmenlerinden Fadime Aydın, Necati Nuroğlu ve Murak Körük’ün çalışmaları ile ‘Bu Ramazan Kendinize Bir İyilik Yapın’ sloganıyla başlattıkları kampanyada ihtiyaç sahibi aileler için kumanya paketleri hazırlandı. Öğrencilerin evlerinden getirdikleri kuru gıdalar ve diğer ihtiyaçlar hazırlanan kolilere yerleştirilerek ihtiyacı olan ailelere teslim edildi.

“İSTEDİĞİMİZ SONUCA ULAŞTIK”

Kampanya vesilesiyle öğrencilerde paylaşma, yardımlaşma, diğerkâmlık gibi manevi duygular gelişim göstereceğini kaydeden Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürü Nevzat Böğüş, “Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir, Hadis-i Şerif'in sırrına mazhar olabilmek ve öğrencilerimizin de erken yaşlarda hayırla, iyilikle, yardımlaşmayla tanışmalarına vesile olmak adına başlattığımız kampanya çok şükür istediğimiz sonuca ulaştı. Allah emeği geçen herkesten razı olsun.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510