Randevu alma saati değişti

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 17 Eylül tarihinden itibaren muayene alma işlemenin sabah 07.00’da başlayacağını duyurdu.

Randevu alma saati değişti

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün yanı sıra Kapaklı ve Saray ilçelerine de diş sağlığı hizmeti veren Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde muayene olmak isteyen vatandaşlar, sabah saat 06.00 itibariyle merkeze gelerek randevu alıyorlardı. Hastane yönetimi bu saati 1 saat ileri çekti. Merkezde, 17 Eylül tarihinden itibaren randevusuz olan ve muayene olmak isteyen vatandaşlar saat 07.00’dan itibaren muayene sırası alabilecek. 
31 diş hekimi, 1 Ağız-Diş-Çene Cerrahisi Uzmanından oluşan kadrosu ile hizmet veren Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş kökleri işlemi olarak adlandırılan diş implant uygulamasına da başladı. Ayrıca,  merkezin Evde Sağlık Hizmetleri ekibi, hastaneye başvuramayan hastaları evinde ziyaret ederek diş çekimi, tedavi ve protez işlemleri yapıyor. 

banner287
Vatandaşlar, 444 38 33 nolu telefon hattını arayarak Evde Sağlık Hizmetleri’nden faydalanabilir. 
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Feyziçelik
Feyziçelik - 2 ay Önce

Diş çekme

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306