Safa Kelebek ailesi kahvaltıda bir araya geldi

Çerkezköy Özel Safa Kelebek Anaokulu ve Kreşleri minik öğrencileri, aileleri ve kreş yönetimi düzenlenen dayanışma kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı programında bir konuşma yapan Özel Safa Kelebek Anaokulu ve Kreşleri Genel Müdürü Nafiye Çalış, Çerkezköy’de 2 şube, Türkiye genelinde 33 şube ile hizmet verdiklerini ifade ederek, kahvaltı programına katılan velilere teşekkür etti.

Safa Kelebek ailesi kahvaltıda bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Ambardere’de bulunan okul bahçesinde düzenlenen dayanışma kahvaltısına Kurucu Müdür Faruk Aydın, Özel Safa Kelebek Anaokulu ve Kreşleri Genel Müdürü Nafiye Çalış, AK Parti Çerkezköy İlçe yönetim kurulu üyesi Ercan Erdoğan, minik öğrenciler, velileri ve öğretmenler katıldı. Minik öğrencilerden Zümra Çelebi’nin bir sure okuması ve dua etmesiyle kahvaltı programı başladı.

“BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİSİNİZ”

Ardından bir selamlama konuşması yapan Özel Safa Kelebek Anaokulu ve Kreşleri Genel Müdürü Nafiye Çalış, “Hepiniz ayrı ayrı bizler için çok kıymetlisiniz. Şuan burada bulunduğunuz için inanılmaz bir mutluluk duyuyoruz. Safa Kelebek ailesine dahil olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Safa Kelebek ailesi bana çok güzel şeyler kattı. Sizlerin sayesinde Çerkezköy’e çok daha bağlanıyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Afiyet olsun.” dedi.

İNGİLİZCE DERSLERİ DE VERİLİYOR

Çerkezköy’de 2 şube, Türkiye’de 33 şube olarak hizmet verdiklerini ifade eden Çalış anaokulu olarak da hizmet verdiklerini vurgulayarak, “Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumumuzda değerler eğitim derslerinin yanı sıra İngilizce dersleri veriliyor. Psikologların bulunduğu kurumumuzda aile doktoru ile de anlaşma imzaladık. Minik öğrencilerimize satranç, mangala gibi zeka oyunları da oynatılıyor.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 19:18

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510