‘Sağlık kenti için bir adım daha atıldı’

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, yeni faaliyete giren Çerkezköy Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

‘Sağlık kenti için bir adım daha atıldı’
Çerkezköy’ün Sağlık Kenti olma yolunda bir adım daha ilerlediğini ifade eden Kubilay, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti vermek için 31 bin 700 metrekare kapalı alanda 206 yataklı yeni Devlet Hastanesinin hizmete başlamasının kendilerini memnun ettiğini kaydetti. Kaymakam Kubilay, öncelikle poliklinikleri gezerek hastane çalışanlarını ziyaret etti. Hastaneye gelen hastalara geçmiş olsun ziyaretinde de bulunan Kubilay, hastalarla ve hasta yakınlarıyla sohbet etti. Hastaların taleplerini dinleyen Kubilay, hastane yetkililerine gerekenlerin yapılması talimatını verdi.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Olcay Palak, Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Necati Karaoğlu, Başhekim Yardımcıları Dr. Ali Cengiz Kalkan ve Op. Dr. Gülay Sarıçam, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Meryem Türkoğlu ve İdari ve Mali İşler Müdürü Yalçın Ay ile birlikte yeni faaliyete giren Çerkezköy Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

GEREKENİN YAPILMASI TALİMATINI VERDİ


banner287
Kaymakam Kubilay, öncelikle poliklinikleri gezerek hastane çalışanlarını ziyaret etti. Hastaneye gelen hastalara geçmiş olsun ziyaretinde de bulunan Kubilay, hastalarla ve hasta yakınlarıyla sohbet etti. Hastaların taleplerini dinleyen Kubilay, hastane yetkililerine gerekenlerin yapılması talimatını verdi.

BİR ADIM DAHA ATTI


Hastane yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Kubilay, Çerkezköy’ün Sağlık Kenti olma yolunda bir adım daha ilerlediğini ifade etti. Vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti vermek için 31 bin 700 metrekare kapalı alanda 206 yataklı yeni Devlet Hastanesinin hizmete başlamasının kendilerini memnun ettiğini kaydeden Kubilay “Vatandaşlarımızın memnuniyetini de bizzat müşahede ettik. Hastanemizin bölgemize ve İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. Yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hastane yönetimimize, hekimlerimize ve hastane çalışanlarımıza başarılı çalışmalar diliyorum” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 10:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510