“Sevgiye giden yol çiçekten geçer”

14 Şubat Sevgililer Günü geldi ve çiçekçiler fazla mesaiye başladı. Çiçekler, Sevgililer Gününün vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alırken, Gökçe Çiçek Saray’ı sahibi İncihan Gökçe “Sevgiye giden yol çiçekten geçer” dedi.

“Sevgiye giden yol çiçekten geçer”

Çerkezköy Bakış - 14 Şubat heyecanı hediyelik eşya ve çiçekçilerde de başladı. 14 Şubat’ın vazgeçilmezleri arasında yer alan çiçekler de hazır bir şekilde sevgilileri bekliyor. En çok tercihin gülden yana olduğunu belirten Gökçe, “En çok kırmızı gül, buket ve orkide tercih ediliyor. Çiçeklerde her rengin farklı bir anlamı var. Beyaz orkide, saf sevgiyi temsil eder. Kırmızı, tutkunun rengidir. Mor orkide ise asalettir. Sarı rengin ise ne kadar ayrılığın simgesi olarak görülse de aslında öyle değildir. Sarı, sıcak sevgiyi temsil eder.” dedi.

TERARYUMLAR DA İLGİ GÖRÜYOR

banner287
Çiçeklerin yanı sıra teraryumların da hoş ve sıcak bir hediye olarak tercih edildiğini belirten Gökçe, “Teraryumlar da ilgi gören hediyeler arasında. Tatlı ve hoş bir görünüme sahip.” diye konuştu. Çiçeklerin, ithal olduğunu belirten Gökçe, fiyatların 10 TL’den başlayarak yukarı doğru çıktığını ifade etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306