Sevimli dostlarımızı unutmadılar

Çerkezköy’de, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Atatürk İlkokulu öğrencileri, Çerkezköy hayvan barınağını ziyaret etti. Öğrenciler burada, kendi harçlıklarını birleştirerek aldıkları mamaları barınakta yaşayan kedi ve köpeklere yedirdi.

Sevimli dostlarımızı unutmadılar

Çerkezköy Bakış - Atatürk İlkokulu öğrencileri, hayvan sevgilerini göstermek için Çerkezköy Hayvan Barınağını ziyaret ettiler.
AMAÇ HAYVAN SEVGİSİ AŞILAMAK
4 Ekim Dünya Hayvanları Korumu Günü dolayısıyla ile Atatürk İlkokulu Müdürü Yalçın Memiş, beraberindeki 4/C sınıfı öğretmeni Nurcan Bayrak Altay  ve öğrencileri ile Çerkezköy Hayvan Barınağı’nda tedavileri tamamlanmış sevimli hayvanlar ile buluştu. Öğrenciler burada kediler ve köpeklere yoğun ilgi gösterdiler. Hayvan Barınağı Veteriner Sağlık Teknisyeni Mehmet Yıldız eşliğinde ziyaretlerini gerçekleştiren öğrenciler merak ettikleri soruları barınak yetkililerine sorarak, sorularına yanıt aldılar. 
Okul Müdürü Yalçın Memiş de, hayvan sevgisini çocuk yaşta aşılamak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ziyarette öğrenciler kendi harçlıklarını birleştirerek aldıkları mamaları barınakta yaşayan kedi ve köpeklere yedirdi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510