Sıcaklıklar düşecek, yağışlı hava geliyor

Kavurucu sıcakların yaşandığı Çerkezköy’de, kısa sürede olsa serinleyeceğiz. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava tahmin raporlarına göre Çerkezköy’de Çarşamba ve Perşembe günleri hava sıcakları 6 ila 12 derece düşecek. İlçede sağanak yağış bekleniyor.

Sıcaklıklar düşecek, yağışlı hava geliyor

Çerkezköy Bakış - Meteorolojiden yapılan uyarıda Çerkezköy’de hava sıcaklığı hafta içi 6 ila 12 derece birden düşecek. Hafta içi Çarşamba ve Perşembe günü Çerkezköy’de gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Tahminlere göre 35 derece olan hava sıcaklığı Çarşamba günü 28, Perşembe günü ise 23’ya düşecek.

banner287
YURT GENELİNDE HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzeydoğu kesimleri ile Marmara bölgesinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Bingöl ve Muş çevreleri ile Van'ın doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Kırklareli'nin güneyi ile Tekirdağ'ın kuzeyinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510