Şifayı 4 bin kilometre uzaklıkta buldu

İngiltere'nin Cardiff kentinde yaşayan ve daha önce 2 kez stent takılan Memet Biadin, şifayı yaşadığı ülkeden 4 bin kilometre uzaklıktaki Türkiye’de buldu. Biadin, Çerkezköy İrmet Hastanesinde küçük kesi ile bypass yapılarak sağlığına kavuştu.

Şifayı 4 bin kilometre uzaklıkta buldu

Çerkezköy Bakış - Daha önce kalp rahatsızlığı nedeniyle 2 kez stent takılan Memet Biadin, geçtiğimiz 19 Ocak'ta İngiltere'nin Cardiff şehrinde göğüs ağrısı nedeniyle başvurduğu hastanede anjiyo yapılarak ameliyat önerildi. Ancak, istediği yöndeki operasyon gerçekleşmeyeceği ifade edilince Biadin ameliyat olmak istemedi. Yaptığı araştırmaların ardından Biadin, bu tür operasyonlarda oldukça başarılı ve tecrübeli bir isim olan Çerkezköy İrmet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. İlhan Mavioğlu ile irtibata geçti. Ardından Biadin ailesi ile birlikte 4 bin kilometre uzaklıktan Çerkezköy’e geldi.
Yapılan tetkiklerin ardından Prof. Dr. Mavioğlu tarafından operasyon gerçekleştirildi ve başarıyla sonuçlandı. Hastasının durumu ve operasyonla ilgili bilgi veren Prof. Dr. İlhan Mavioğlu, “Cardiff'de hastamıza ameliyat önerisi üzerine, hastamız küçük kesi ile ameliyat olmak istediğini söyleyince uygun olmadığını söylemişler ve hastamız ameliyatı kabul etmeyerek taburcu olmuş.

banner287
Daha sonra internetten araştırma yaparak bize ulaştılar, benimle görüşüp hastanemize geldiler.
Yapılan tetkiklerin ardından 24 Nisan'da sol meme altından yaklaşık 6 cm'lik bir kesi ile yapılan ameliyatta hastamızın tıkalı damarları sol memeye giden ve sol koldan alınan atar damarla 4 damara bypass yapılarak açıklık sağlandı.”dedi.
Ameliyat sonrası şikayetlerinden kurtulan Memet Biadin ülkesine sağlıklı bir şekilde geri döndü.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 15:15

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahri cetinkaya
Fahri cetinkaya - 4 ay Önce

Hocam harikasiniz. Ben hala yasiyorum 8yil oldu hicbir problem yok

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510