Siyaseti bıraktı

31 Mart seçimlerinde AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan aday adayı olan ve daha önce partinin çeşitli kademelerinde de görev alan Hasan İşcan, siyaseti bıraktığının sinyalini verdi.

Siyaseti bıraktı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün tanınan ve sevilen isimlerinden olan ve 31 Mart yerel seçimlerde AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan aday adayı olan Mali Müşavir Hasan İşcan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, siyaset istemediğini dile getirdi.

banner287
“BENİM İÇİN PEK BİR ŞEY İFADE ETMİYOR”

İşcan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Değerli arkadaşlarım, kesip atmıyorum, ancak siyaset istemiyorum. Siyaset için emek harcamak istemiyorum. Siyasette kullanılan vefa, emek, dava, yol arkadaşlığı artık benim için pek bir şey ifade etmiyor. Siyasetin içindeyken tanımış olduğum ve beraber çalışma fırsatı bulduğum, partili, partisiz veya hangi partiyi desteklerse desteklesin bütün arkadaşlarımı, kardeşlerimi, abilerimi, ablalarımı tanımaktan ve ebedi dostluklarından son derece memnunum. Ancak bundan sonraki hayatımı siyaset dışında yaşamak istiyorum. Siyasetle ilgim, sahip olduğum oyumu zamanı gelince kullanmaktan ibaret olacaktır. Bilmenizi istediğim bir şey de belki sizlerin hiçbir zaman haberi olmasa da siyasetin hangi makamında olursam olayım, doğru veya yanlışı körü körüne desteklemediğim, gereğinde en azından gerekli yerlere belki okyanusta bir küçük damla bile olarak iletmişliğimdir. Siyaseti sevdim. Ama sizlerle sevdim. Hep doğru yapmaya çalıştım. Doğruları gördüm. Doğruları da bekledim. Ancak siyasi olarak şu an için herhangi bir düşüncem yoktur. Sizlere her konuda, geçmiş ve şimdiki destekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Gerçekten Çerkezköy sizlerle güzel ve siyaset sizlerle çok güzeldi.”

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510