Şoförlerin talep ve şikayetlerini dinledi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, yardımcısı Nedim Yılancı ile birlikte Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret ederek, şoför esnafının talep ve şikayetlerini dinledi.

Şoförlerin talep ve şikayetlerini dinledi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Belediye Başkanı Vahap Akay, şoför esnafının geçtiğimiz günlerde idrak ettiğimiz Ramazan Bayramını kutlayarak, “Buraya sizlerin sorunlarını, istek ve taleplerinizi dinlemeye geldik” dedi.

AKAY’DAN DESTEK İSTEDİLER

Ziyaret için Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür eden Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe genelinde ulaşım ile ilgili yaşadıkları aksaklıkları dile getirerek, bunların çözümü için Akay’ın kendilerine yardımcı olmasını istediler. 

SORUNLARINIZIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Üyelerinin dile getirdiği talepleri not eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Öncelikle nazik ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum. Dile getirdiğiniz sorunlarınızı not aldık. Sorunlarınızın, istek ve taleplerinizin takipçisi olacağım. Çözümü için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nde (UKOME) gerekli girişimleri yapacağım” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 18:05

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510