Sözün bitiği an…

Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybeden minik Beren’in küçük tabutunu babası Melih Kurtuluş musalla taşına taşıdı. Sözün bittiği bu an, hem baba hem de çevredekileri hüngür hüngür ağladı.

Çerkezköy bakış
Sözün bitiği an…

Çerkezköy Bakış - Uzunköprü-Halkalı seferini yapan TCDD’ye ait trende hayatını kaybeden 24 kişinin arasında Derya Güvenç Kurtuluş (30), kızı Beren Kurtuluş (6 aylık) ve ablası Emel Güvenç Duman (36) da vardı.

banner287
Anne ve bebeği ile ablası Emel Güvenç Duman için, Çorlu Merkez Camisi'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Burada ayakta durmakta güçlük çeken acılı eş ve baba Melih Kurtuluş, öpmeye, koklamaya kıyamadığı minik prensesinin cansız bedenini bulunduğu küçük tabutunu gözyaşları içinde musalla taşına taşıdı. Bu anlar ise herkesi gözyaşlarına boğdu.  Ayakta durmakta zorlanan babayı çevredekiler teselli etmeye çalışırken, Derya Güvenç Kurtuluş, kızı Beren ve ablası Emel Güvenç Duman kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurladı.Cenazeler Ergene ilçesi Vakıf Mahallesi'nde bulunan mezarlığa defnedildi.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 12:01

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306