Tadilat mı, zarar mı?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy’de Tek-Park tarafından işletilen Kapalı Otopark’ın tadilat nedeniyle, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ise zarar ettiği gerekçesiyle kapatıldığını açıkladı.

çerkezköy bakış
Tadilat mı, zarar mı?

Çerkezköy Bakış - Atatürk ve Öztrak Caddesinin ortasında bulunan Kapalı Otoparkın girişine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından “Tadilat çalışması nedeni ile geçici bir süre hizmet veremeyeceğiz. Göstermiş olduğunu anlayış için teşekkür ederiz” yazan bir afiş asarak otoparkın kapalı olduğunu ilan etti. 

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ise sosyal medya hesabından otoparkın fotoğraflarını paylaşarak, “Çerkezköy Belediyesi tarafından 30.04.2013 tarihinde 1.117.000 TL bedel ile ihale edilen ve Aralık 2013 tarihinde ücretsiz kullanılmaya başlanılan kapalı otopark, 2016 yılında yasa gereği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine devir edilmiş ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Tekpark A.Ş.’ye devir edilmiştir. Geçtiğimiz hafta içerisinde de zarar ettiği gerekçesi ile Tekpark A.Ş. tarafından kapatılma kararı alınmıştır. Çerkezköy Belediye başkanlığı olarak kapatılan otoparkın yeniden Çerkezköy Belediyesine devir talebi Eylül ayı Büyükşehir Belediye Meclisine önerge ile teklif edilecektir. Saygılarımla.” açıklaması yaptı.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet çetin
Necdet çetin - 12 ay Önce

Anlayış gösterildiğini nereden anladınız ey niyet okuyucu çağdaş belediyecilerrr

Ahmet AKAY
Ahmet AKAY - 12 ay Önce

www.ertlift.com.tr siteyi incelerseniz.Modern otoparkları görebilirsiniz.Tamamen yerli imalatlar...Modern otoparklara ihtiyacımız var.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510