TBMM Başkanı Çerkezköy’e geliyor

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, meclis başkanı sıfatıyla Çerkezköy’e ilk kez gelecek ve STK temsilcileri ile bir araya gelecek.

TBMM Başkanı Çerkezköy’e geliyor

banner287
Çerkezköy Bakış - Binali Yıldırım’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı sürecinde TBMM Başkanlığı görevinden istifa etmesini ardından, Türkiye’nin iki numaralı makamı için AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop aday gösterilmiş, Genel Kurulda yapılan oylamada ise Şentop 24 Şubat günü TBMM’nin yeni başkanı seçilmişti.

Şentop, TBMM Başkanı sıfatıyla Çerkezköy’e ilk ziyaretini bugün gerçekleştirecek, akşam Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın kendisi onuruna vereceği akşam yemeğine katılacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 15:40

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş - 4 ay Önce

Yerel seçimler öncesi “sözde” esnaf sanatkarlar odasının veya buna benzer tarafsızlığını muhafaza etmesi gereken kurum kuruluş yada temsilcilerin “yağcılık” olsun diye utanmadan sıkılmadan yaptıkları bu tür organizasyonlar için yazıklar olsun diyorum. İmkânlarınızı böyle boş yere savuracağınıza Çerkezköy’de bile yardıma muhtaç aileler var onların ihtiyaçları için kullanmayı akıl edin.

yardımsever
yardımsever @Bilge Vatandaş - 4 ay Önce

yardıma ihtiyacı olanlar beklesinler ne acelesi var:)

Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

Çerkezköy 5 yıldır görmediği ünlüyü gördü maşAllah. Hayırdır diyesi geliyor insanın. Bu topraklarda biz yaşıyoruz sayın bakanlar. Sırf güç gösterinizi yapacaksınız diye huzur kaçırmaya gelmeyin. Az samimiyet...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510