Tekirdağ'dan yoğun katılım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek aday olarak gösterildiği AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresine Tekirdağ il ve ilçelerinden yoğun katılım oldu.

Tekirdağ'dan yoğun katılım

Çerkezköy Bakış - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tek aday olarak gösterildiği AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde 998 gün sonra kurucusu olduğu partinin tekrar Genel Başkanı oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın A takımını oluşturan MKYK’da ise iki Tekirdağlı Mustafa Yel ile Mustafa Şentop’ta yer aldı.

Ankara Spor Salonu'na düzenlenen AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1370 delegenin imzasıyla tek aday oldu. Salon tıklım tıklım dolarken, Trakya’dan da kongreye çıkarma yapıldı. AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin ile çok sayıda partili katıldı. Kongreye Çerkezköy’den 4 otobüs kaldırıldığı öğrenildi.

banner287
LİSTEDE İKİ MUSTAFA

AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın A Takımı da belli oldu. 50 kişilik Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nda (MKYK) Tekirdağlı olan AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ile AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’de yer aldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2017, 18:31

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306